با حضور قاریان برتر استانی و کشوری؛ محفل انس با قرآن در نمازخانه ی شهرداری الوند برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ صبح امروز پنجشنبه چهارم تیرماه و همزمان با هشتم ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برتر استانی و کشوری و مسوولین شهرستانی منجمله حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند، امامی سرپرست شهرداری الوند، اعضای شورای اسلامی شهر الوند، فرماندهان و اعضای پایگاه های بسیج ادارات برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور پرشور کارکنان شهرداری و سایر ادارات شهرستان برگزار شد، سه تن از اساتید و قاریان کشوری، استانی و شهرستانی آقایان حاج فتحعلی، رجبی و آهویی با تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید، حاضران را به فیض رساندند.
در ادامه ی این مراسم که به همت پایگاه بسیج شهید شکوری و روابط عمومی شهرداری الوند برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند نیز ضمن تقدیر و تشکر از بانیان برگزاری این مراسم، اظهار داشت: این معنویات همه از آن وجود ذی جود حضرت حق سرچشمه گرفته است.
وی در ادامه با بیان اهمیت جایگاه قرآن از دیدگاه امام علی (ع) خاطر نشان کرد: در نامه ی آن حضرت خطاب به مالک اشتر آمده است هیچ کس رستگار نمی شود مگر با تبعیت و اطاعت از قرآن و هیچ کس بیچاره و درمانده نمی شود مگر اینکه حکم قرآن و کلام قرآن را ضایع گرداند.
امام جمعه شهر الوند در پایان با بیان سه رسالت قرآن از دیدگاه آیت ا… جوادی آملی، گفت: مبدأشناسی، رسالت شناسی و معاد شناسی رسالتهایی است که هر انسان برای اینکه بتواند توشه ی راه فراهم کند و طریق درست را بپیماید، به آن نیازمند است.
در پایان مراسم نیز از قرّاء حاضر در جلسه تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی