با حضور قاریان برتر استانی و کشوری؛ محفل انس با قرآن در نمازخانه ی شهرداری الوند برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ صبح امروز پنجشنبه چهارم تیرماه و همزمان با هشتم ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برتر استانی و کشوری و مسوولین شهرستانی منجمله حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند، امامی سرپرست شهرداری الوند، اعضای شورای اسلامی شهر الوند، فرماندهان و اعضای پایگاه های بسیج ادارات برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور پرشور کارکنان شهرداری و سایر ادارات شهرستان برگزار شد، سه تن از اساتید و قاریان کشوری، استانی و شهرستانی آقایان حاج فتحعلی، رجبی و آهویی با تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید، حاضران را به فیض رساندند.
در ادامه ی این مراسم که به همت پایگاه بسیج شهید شکوری و روابط عمومی شهرداری الوند برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند نیز ضمن تقدیر و تشکر از بانیان برگزاری این مراسم، اظهار داشت: این معنویات همه از آن وجود ذی جود حضرت حق سرچشمه گرفته است.
وی در ادامه با بیان اهمیت جایگاه قرآن از دیدگاه امام علی (ع) خاطر نشان کرد: در نامه ی آن حضرت خطاب به مالک اشتر آمده است هیچ کس رستگار نمی شود مگر با تبعیت و اطاعت از قرآن و هیچ کس بیچاره و درمانده نمی شود مگر اینکه حکم قرآن و کلام قرآن را ضایع گرداند.
امام جمعه شهر الوند در پایان با بیان سه رسالت قرآن از دیدگاه آیت ا… جوادی آملی، گفت: مبدأشناسی، رسالت شناسی و معاد شناسی رسالتهایی است که هر انسان برای اینکه بتواند توشه ی راه فراهم کند و طریق درست را بپیماید، به آن نیازمند است.
در پایان مراسم نیز از قرّاء حاضر در جلسه تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *الزامی