حضور پرشور مردم مومن و روزه دار الوند در راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند،با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه الوند، راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسرکشور برگزار و مردم الوند همگام با مسئولین  یکصدا فریاد مرگ بر اسرائیل سر داده و حمایت قاطع خود را از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشته و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

گفتنی است راهپیمایی روز قدس با تجمع مردم شهید پرور الوند در  میدان بسیج شروع و در خیابانهای 22 بهمن ،میدان لاله- خیابان امام خمینی  (ره) ادامه داشت،مشتهای گره کرده در صفوف بهم پیوسته ویژگی این راه پیمایی بود.راهپیمایان در مسیر راهپیمایی با سر دادن شعارها یی چون الله اکبر،مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود،انزجار و تنفر خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.

در پایان ضمن قرائت قطعنامه،پرچم های آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

شهرداری الوند نیز از چند روز قبل جهت هر چه بهتر برگزار شدن این راهپیمایی اقدام به فضا سازی در میادین و شوارع اصلی نموده و از شب قبل از راهپیمایی نیز با نصب بیش از 200 متر مربع بنر با موضوع قدس و روز جهانی قدس درخیابان امام (ره) این مسیر را بطور ویژه ای آذین بندی نمود.

شایان ذکر است شهرداری الوند و سازمانهای تابعه همچون آتش نشانی،اتوبوسرانی و …از 24 ساعت قبل از برگزاری راهپیمایی در آماده باش کامل بوده ونهایت همکاری با نهادهای نظامی و انتظامی و دستگاه های برگزار کننده داشتند.

 photo_2015-07-10_16-23-37 photo_2015-07-10_16-23-11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی