دیدار صمیمانه شهردار الوند با هیات امنای مسجد جامع حضرت ابوالفضل (علیه السلام )

لطفی شهردار الوند:
هر دو ماه یکبار برای ارائه گزارش به مردم در مسجد جامع شهر حضور خواهم یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند، ید اله لطفی شهردار الوند روز چهار شنبه،24 تیر ماه در دیداری صمیمانه با هیئت امنای این مسجد در حوزه های مختلف به گفتگو پرداخت.
وی ضمن عرض تبریک ایام ماه مبارک رمضان،تعامل هر چه بیشتر شهرداری با مساجد را به عنوان مهم ترین پایگاه های مذهبی و مردمی در شهر جزو رویکرد فرهنگی مدیریت شهری دانست و گفت: شهر الوند با هویت غنی فرهنگی و مذهبی؛ پتانسیل بسیار مناسبی برای بهره گیری از این اماکن دارد.
یداله لطفی در این دیدار ضمن تاکید بر ارتقای این گونه تعاملات اظهار داشت: استفاده از نظرات و آرای شهروندان و معتمدین در راستای پیشبرد و ارتقای اهداف مدیریت شهری و انتقاد پذیری و پاسخگو بودن در برابر مردم از ویژگی ها و شاخصه های یک مسئول در نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.
وی ضمن آمادگی بر دریافت تذکرات و انتقادات از سوی شهروندان تصریح کرد:در اداره امور شهر باید اعتقاد به شفافیت و صداقت در امر مدیریت و خدمت به شهروندان وجود داشته باشدو محرمانه تلقی کردن و عدم گزارش مسائل و مشکلات به مردم از آفات مدیریت شهری می باشد.شهردار الوند قانون را فصل الخطاب و منشور مدیریت شهری ذکر کرد و افزود: ادامه مسیر خدمت رسانی بر اساس چارچوب قانون صورت می گیرد و وحدت و همدلی بین مسئولین و مردم از اوجب واجبات است و مجموعه مدیریت شهری خود را ملزم به رعایت و عمل به این سیره می داند.
وی مردم را سهامدار اصلی شهرداری ذکر کرد و افزود : اداره شهر با مشارکت و قبول آرا ، نظرات و انتقادات سازنده همگان امکان پذیر است.
شهردار الوند با اشاره به بررسی و مطالعات همه جانبه کارشناسی طراحی و اجرای پروژه ها به پروژه بزرگ بلوار خلیج فارس اشاره و خاطر نشان کرد به امید خدا بنا داریم این پروژه را امسال به مرحله اجرا و اتمام رسانده و یا بخش اعظم کار را به انجام برسانیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش احداث کمربندی شهر الوند را یکی از مهمترین پروژه های شهری عنوان و بر اولویت و لزوم تسریع در اجرای آن همراه با کیفیت حداکثری تاکید و افزود:متاسفانه اختصاص بودجه به شهر الوند ضعیف می باشد و در این بخش الوند مظلوم واقع شده است .و امیدواریم با تخصیص بودجه بیشتر بتوان خدمات بیشتر و بهتری را برای شهروندان اجرا نمود.
شهردار الوند با اشاره به هزینه بر بودن شرکت شهر صنعتی کرمانشاه بر لزوم تسریع در واگذاری این شرکت تاکید کرد و اظهار داشت با این واگذاری می توان در مدیریت هزینه های شهرداری صرفه جویی مثمر ثمری انجام داد.
وی تدوین برنامه و چهارچوب کاری خاص برای اداره شرکت شهر صنعتی را از برنامه های جاری دانست و گفت:در این خصوص گزارش خود را به مردم شریف الوند و شهر صنعتی البرز ارایه خواهیم کرد.
یداله لطفی در پایان خاطر نشان نمود که به یاری خدا هر دو ماه یکبار برای ارائه گزارش به مردم در مسجد جامع شهر حضور خواهم یافت و نقطه نظرات شهروندان را در این خصوص دریافت خواهم کرد.
گفتنی است در این جلسه تنی چند از اعضای هیات امنای مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام به بیان نظرات و مسایل شهری پرداخته و آمادگی خود را برای همراهی و همکاری با شهرداری در راستای پیشرفت و تعالی شهر اعلام نمودند.

ikk 004 ikk 007

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی