دستورات شهردار الوند به کارشناسان واحد عمران

 به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند،یداله لطفی شهردار الوند صبح امروز پنج شنبه 25 تیرماه در بازدید از واحد عمران به طرح نکات و مسائل مهمی در خصوص اجرا و پیگیری پروژه های سطح شهر پرداخت.در این دیدار که در محل واحد عمران صورت گرفت شهردار الوند با اشاره به اینکه نباید در بحث اجرای پروژه ها کیفیت و دقت را فدای سرعت نماییم بر لزوم کار کارشناسی و حساب شده پروژه ها قبل از اجرا تاکید کرد.

وی گفت: خسارت زمانی و مادی کار های بدون مطالعه وکارشناسی نشده جبران ناپذیر بوده و نتیجه آن منجر به دوباره کاری در اجرای پروژه ها و نهایتا هدر رفت بیت المال خواهد شد.

یداله لطفی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این که وضعیت کنونی پارکها و بوستانهای شهر نامناسب بوده و در شان شهروندان عزیز نمی باشد،خواستار نظارت مستمر بر پارک ها شد.

شهردار الوند تصریح کرد سریعا هر گونه لوازم و وسایل غیر استاندارد و معیوب از پارک های شهر جمع آوری و نسبت به خرید و نصب لوازم استاندارد و جدید اقدام گردد.

شهردار الوند در پایان گفت:زیرسازی اصولی اصلی ترین بحث در کیفیت آسفالت معابر سطح شهر می باشد که دقت نظر در اجرای آن همت و نظارت مستمرکارشناسان واحد عمران را می طلبد.وی ادامه داد:بر همین اساس 736تن قیر به کارخانه آسفالت تزریق شده که همین کار مشکل نبود یا کمبود آسفالت مورد نیاز را مرتفع می کند. ،که پس ازاین ،آسفالت ریزی در معابر سطح شهر بر اساس اولویت انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی