شهردار الوند: جهت رفع آبگرفتگی معابر باید هر چه سریعتر نسبت به اصلاح و بهبود معابر اقدام کرد

آب گرفتگی پنج نقطه از شهر توسط تیم خدمات شهری شهرداری الوند برطرف گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ طی تغییرات جوّی و بارندگی روز گذشته برخی از نقاط سطح شهر دچار آبگرفتگی شد که بلافاصله تیمهای عملیاتی خدمات شهری به محل های مورد نظر اعزام و نسبت به رفع انسداد و آبگرفتگی اقدام کردند.
در این رابطه لطفی شهردار الوند در گفتگویی کوتاه ضمن تأکید بر رفع مسایل و مشکلات شهروندان در این خصوص، اظهار داشت: متأسفانه برخی از معابر از نظر سطح شیب و همترازی با مشکلاتی همراه است که جهت رفع و جلوگیری از بروز چنین مسایلی می بایست نسبت به اصلاح و بهبود معابر اقدام گردد و در این رابطه شهرداری اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
وی در ادامه ضمن اشاره به مشارکت شهروندان در دفع مناسب زباله، افزود: از شهروندان تقاضا دارم نسبت به قراردادن زباله ها در ساعت 9 شب و در سطل های مکانیزه ی تعبیه شده، اقدام نمایند تا دپوی زباله ها در جوی ها و کانالهای آب که اختصاصاً برای هدایت آبهای سطحی احداث شده است، مزید علت نشود.
شهردار الوند در پایان عنوان کرد: با تلاش همکارانمان در حوزه ی خدمات شهری خیابان های رجبی، پیروزی، امام حسن(ع)، دکتر بهشتی، میدان انقلاب و برخی نقاط نصرت آباد رفع آبگرفتگی شده و نیروهای خدماتی و آتش نشانی علیرغم اتمام بارندگی همچنان در آماده باش کامل به سر می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی