هیأت کشتی شهرستان البرز میزبان پنجمین دوره مسابقات انتخابی استانی بسیج یادواره شهید خطمی/

روز جمعه و در هشتمین روز از مرداد ماه هیأت کشتی شهرستان البرز در ورزشگاه امام علی(ع) شهرداری الوند میزبان کشتی گیران استان قزوین در پنجمین دوره مسابقات استانی بسیج یادواره شهید علی خطمی و در رده ی سنی نوجوانان بود.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ علیرضا خمسه رئیس هیأت کشتی شهرستان البرز اظهار داشت: این مسابقات با حضور کشتی گیران برتر کلیه ی شهرستان های استان در 10 وزن و در دو تایم صبح و عصر انجام شد که کشتی گیران الوندی، آقایان امیر یاربیگی در وزن 42 کیلوگرم، محمدرضا طارمی در وزن 46 کیلوگرم، محمدرضا اینانلو در وزن 50 کیلوگرم، مهران رشیدی در وزن 58 کیلوگرم مقام اول و مجتبی تقی زاده در وزن 58 کیلوگرم مقام دوم و حمیدرضا علیرضالو و امیر محمدی به ترتیب در اوزان 54 و 63 کیلوگرم مقام سوم را از آن خود کردند.

رئیس هیأت کشتی شهرستان البرز در ادامه افزود: آقایان سینا طاهرخانی در وزن 54 کیلوگرم و محمدرضا رحمانی در وزن 100 کیلوگرم از تاکستان، امید تقی بگلو در وزن 63 کیلوگرم از اقبالیه، ابوالفضل جاهد در وزن 69 کیلوگرم از آبیک، مهران بکیان در وزن 76 کیلوگرم از قزوین و صادق چگینی در وزن 85 کیلوگرم از بوئین زهرا حائز کسب مقام نخست در این دوره از مسابقات شدند.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از کشتی گیرانی که حائز مقامهای اول تا سوم شده بودند با اهدای لوح و مدال، قدردانی و از مجید حمیدی نیز به عنوان مربی با اخلاق با اهدای حکم تجلیل شد.

علیرضا خمسه رئیس هیأت کشتی شهرستان البرز از یدا… لطفی شهردار الوند نیز بخاطر همکاری و مساعدت صمیمانه با این هیأت در برگزاری این دوره از مسابقات قدردانی نمود.

IMG_4416 IMG_4426 IMG_4442

IMG_4444

DSC03210

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی