جلسه ی مشترک شهردار الوند و فرمانده ی سپاه ناحیه امام رضا (علیه السلام)

صبح امروز جلسه ی مشترک یداله لطفی شهردار الوند و سرگرد حیدری فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (علیه السلام) در سالن جلسات شهید برجی سپاه ناحیه ی البرز برگزار شد.

در این جلسه که حجه الاسلام شجاعی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ی امام رضا (علیه السلام) شهرستان البرز،میری فرمانده بسیج ادارات،رضایی رئیس اتاق اصناف،اکبر امامی مدیر عامل شرکت شهرصنعتی البرز و احسان جاوید مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری نیز حضور داشتند،یداله لطفی شهردار الوند طی سخنانی قرار داشتن تمام و کمال سپاه در مسیر انقلاب و نداشتن کوچکترین انحرافی در این مسیر را از افتخارات سپاه پاسداران دانسته و گفت:سپاه بعنوان یکی از ستونهای استوار نظام،نهادی مردمی،منسجم و هدفمند است، فلذا وظیفه داریم در حمایت از این ستون استوار از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

شهردار الوند در ادامه با اشاره به آغاز بکار عملیاتی پروژه تعریض بلوار خلیج فارس افزود:تعریض این بلوار و همچنین احداث پل غیر همسطح هزینه ای بالغ بر چهارصد میلیارد را برای شهرداری در پی خواهد داشت که در مقابل حفظ جان شهروندان چیز ارزشمندی نیست و امیدواریم پس از اجرای پروژه دیگر شاهد حوادث ناگوار در این مسیر نباشیم.

یداله لطفی در ادامه گفت:با همراهی و اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر در کمترین زمان ممکن کار تعریض و ساخت باند کندر رو و کم عرض کردن رفیوژ وسط بلوار نیز به اتمام خواهد رسید.شهردار الوند در خصوص بحث تملکات حریم این بلوار نیز گفت:ما برای کسانیکه حریم جاده را غصب کرده اند حقی قائل نیستیم.

شهردار الوند در پایان سخنانش ضمن قدردانی از فعالیتها و اقدامات سپاه ناحیه ی البرز در حوزه ی فرهنگی، تشکیل حلقه های صالحین را یکی از حرکتهای مفید و ماندگار سپاه عنوان و افزود:حمایت از این حرکت فرهنگی را وظیفه خود می دانیم و در جهت رونق و تقویت حلقه های صالحین و سایر برنامه های فرهنگی سپاه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

حجه الاسلام والمسلمین شجاعی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه البرز نیز با استناد به سخنان مقام معظم رهبری (حفظه تعالی) مبنی براینکه خدمت به مردم را از اوجب واجبات دانسته اند گفت:در حوزه ی مدیریت شهری و شهرداری که کار خدمت رسانی به مردم را بعهده دارد سپاه ناحیه ی البرز آمادگی دارد هر جا که شهردار لازم بداند به کمک شهرداری بیاید.

سرگرد حیدری فرمانده سپاه ناحیه ی البرز هم در این جلسه حضور یداله لطفی بعنوان شهردار الوند را نقطه ی پایانی برای خلائهای مدیریتی که در چند ماه گذشته شهر الوند شاهد آن بود دانسته و خاطر نشان کرد:سپاه ناحیه ی البرز آمادگی دارد در تمام کارهای فرهنگی در کنار روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری بوده و بطور مشترک برنامه های فرهنگی را در مناسبتهای ملی و مذهبی را به اجرا در آورد.

فرمانده سپاه ناحیه ی البرز در پایان از شهرداری الوند بخاطر همکاری در اعزام 1200 نفر از علاقمندان به اردوی راهیان نور و همچنین آغاز پروژه ی تعریض بلوار خلیج فارس و احداث پل غیر همسطح الغدیر و همچنین احداث کمربندی های شهر قدرانی نمود.

IMG_7737 IMG_7727

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی