اولین شنبه مرداد روز پرکار شهردار الوند

روز شنبه و در آغاز هفته یداله لطفی شهردار الوند میزبان مدیران استانی و شهرستانی و در راس آنها حجه الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه الوند بود.

اولین میهمان شهردار مدیر کل جمعیت  هلال احمر استان قزوین بود که در این دیدار نبود ساختمان مناسب و ثابت جهت استقرار جمعیت هلال احمر شهرستان البرز را اصلی ترین مشکل این اداره در شهرستان البرز عنوان کرده و گفت: اگر شهرداری در اعطای زمین مناسب در آینده ی نزدیک اقدام کند اداره کل نیز آمادگی تامین بودجه ی آن در سال جاری و آغاز احداث ساختمان را بعهده می گیرد.میهمان بعدی شهردار الوند تنی چند از مدیران سازمان فنی و حرفه ای استان قزوین بودند که ضمن تبریک انتصاب یداله لطفی بعنوان شهردار الوند آمادگی خود را برای هر گونه همکاری با شهرداری اعلام داشتند.

رئیس اداره ی اوقاف و امور خیریه شهرستان البرز و تنی چند از مدیران این دستگاه به همراه مدیران و متولیان موقوفه ی خزانه دیگر میهمانان شهردار الوند بودند که در این دیدار حجه الاسلام کریمی رئیس اداره ی اوقاف و امور خیریه شهرستان البرز از شهردار الوند خواستند تا در صدور پروانه های ساخت از این اداره نیز استعلام لازم صورت گیرد.حجه الاسلام کریمی در ادامه از ساخت مجهزترین مرکز دیالیز استان با 25 تخت دیالیز در شهر الوند توسط موقوفه شیخ محمد حسین خزانه در شهر الوند خبر داد.

حجه الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه ی الوند،رئیس بنیاد مسکن استان قزوین و شهرستان البرز دیگر مهمانان شهردار الوند بودند که در این دیدار امام جمعه ی الوند علاقمندی به کار شهرداری و داشتن نشاط و انگیزه را به عنوان ویژگیهای یداله لطفی شهردار الوند یاد کرده و خاطر نشان کرد:یکی از مطالبات اصلی مردم شهر الوند احداث بیمارستان در شهر الوند است که امید داریم با حضور آقای لطفی در راس مدیریت شهری و شهرداری الوند نیز بتوانیم به این خواسته ی مردم فهیم شهر الوند جامه ی عمل بپوشانیم.

امام جمعه ی الوند ضمن ابراز رضایت از عملکرد اوقاف و موقوفه ی خزانه در شهر الوند ساخت مرکز دیالیز پیشرفته در شهر الوند را از اقدامات خوب این موقوفه دانستند.

رئیس بنیاد مسکن استان قزوین نیز ضمن ابراز خرسندی از انتخاب یداله لطفی بعنوان شهردار الوند از آمادگی این بنیاد جهت هر گونه همکاری با شهرداری الوند خبر داد.

یداله لطفی شهردار الوند نیز در این دیدارها ضمن ارائه ی گزارش مختصری از برنامه ها ی خود تعریض بلوار خلیج فارس و احداث پل غیر همسطح غدیر و همچنین احداث کمربندی شرقی و شمالی را اصلی ترین پروژه های شهرداری عنوان کرده و گفت:ما آماده ی همکاری با تمام ادارات شهرستان هستیم زیرا بر این باوریم که با تعامل با دستگاهها و حمایت عامه ی مردم است که می توان در کار شهرداری موفق بود.

شهردار الوند ضمن استقبال از سرمایه گذاری اوقاف در بخشهای مختلف اعلام کرد که هر جا اوقاف قصد سرمایه گذاری داشته باشد شهرداری آمادگی دارد با تمام توان مسیر را برای ساخت مراکز و پروژه های عام المنفعه برای اداره ی اوقاف و امور خیریه هموار نماید.

IMG_7728 IMG_7718 IMG_7701 IMG_7704

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی