عیادت شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و تنی چند از مدیران شهرداری از جانباز محمد جعفری

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ عصر روز شنبه یدا… لطفی شهردار الوند، حسنی و رفائی نژاد رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر الوند بهمراه تنی چند از مدیران شهرداری از محمد جعفری جانباز و آزاده ی جنگ تحمیلی در بیمارستان رحیمیان عیادت کردند.
متأسفانه چند روزیست محمد جعفری از آزادگان و جانبازان جنگ تحمیلی بخاطر عوارض شیمیایی حاصل از دوران جنگ با مشکل تنفسی مواجه شده و در بیمارستان رحیمیان الوند تحت درمان است. در پی این اتفاق یدا… لطفی شهردار الوند، شعبان حسنی رئیس و محمد رفائی نژاد نایب رئیس شورای اسلامی شهر الوند بهمراه تنی چند از مدیران و کارشناسان شهرداری الوند در بیمارستان رحیمیان حاضر و از نزدیک جویای احوال این جانباز جنگ شدند.
گفتنی است محمد جعفری در سال 65 در منطقه ی کانی مانگا و هنگامی که با همرزمان خود برای شناسایی رفته بودند به اسارت دشمن درآمده و پس از چند روز آزاد می شود اما مجدداً یازده روز پس از آن در تاریخ 1/4/65 در مرز خسروی با اصابت ترکش و طی بمباران شیمیایی مجروح و شیمیایی شده و سپس به اسارت دشمن بعثی درآمده و تا سال 69 به مدت 4 سال در اسارت دشمن بوده است.
در این دیدار شهردار الوند و سایر حاضران ضمن قرار گرفتن در جریان روند درمان این جانباز از خداوند متعال سلامتی و طول عمر روز افزون را برای وی مسألت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی