دیدار شهردار با اهالی و نمازگزاران مسجد المهدی (عج ا…)

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ شهردار الوند پس از اقامه ی نماز مغرب و عشاء طی سخنانی ضمن تأکید مجدد بر حق شهروندان در اطلاع از امورات جاری شهر و شهرداری، گزارش دهی به مردم و پاسخگویی به آنها را از بدیهیات و وظائف جاری یک مسئول عنوان کرده و افزود: چون ابتدای کار است حضورمان در مساجد در قالب سخنرانی انجام می شود امّا با گذر زمان و اجرای برنامه ها این جلسات به جلسات پرسش و پاسخ تبدیل خواهد شد.
یدا… لطفی ضمن تقدیر از حضور دو تن از اعضای شورا آقایان خمسه و اوسطی در جمع نمازگزاران مسجد المهدی (عج) گفت: به حول قوه ی الهی پروژه ی تعریض بلوار خلیج فارس درحال انجام است و سه کیلومتر خاک برداری تاکنون انجام شده و در حوزه ی تملکات نیز اقداماتی صورت گرفته و مذاکراتی با مالکان و همچنین شرکتهای مشرف به این بلوار صورت گرفته است که این مرحله نیز در واقع جزئی از اجرای پروژه محسوب می شود.
شهردار الوند در ادامه خاطر نشان کرد: کمبود امکانات در اینگونه مناطق و عادلانه نبودن توزیع اعتبارات پذیرفتنی نیست و بزودی با اجرای کمربندی های شرقی و غربی از تردد خودروهای سنگین در داخل شهر مخصوصاً در خیابان شهید بهشتی که از معضلات فعلی اهالی می باشد پیشگیری خواهد شد.
شهردار الوند به روند رو به رشد خدمت رسانی در شهرداری الوند اشاره کرد و گفت: شهرداری مصمم است در دوسال آینده به اندازه 6 سال گذشته آسفالت ریزی و جدول گذاری انجام دهد.
شهردار منتخب در پایان با اشاره به حاشیه سازیهایی که توسط عده ای صورت می گیرد گفت: به هرگونه حاشیه سازی با کارکردن حاشیه خواهیم زد، امّا ضمن اینکه به تعامل بین دستگاهها اعتقاد داریم به تعدادی از ادارات کل استان فرصت دادیم تا با شهرداری در اجرای پروژه ها همکاری کنند در غیر این صورت هر دستگاهی که بخواهد مغرضانه سدّ راه خدمت رسانی شهرداری به شهروندان باشد از طریق تریبون مقدس مساجد به مردم معرفی خواهد شد.
گفتنی است در پایان مراسم نیز شهردار با حضور در بین شهروندان، اهالی و همسایگان مسجد المهدی(عج) و ساکنان خیابان شهید بهشتی از نزدیک در جریان معضلات و مشکلات این محله قرار گرفته و دستورات لازم را برای رفع آنها به مدیران مربوطه صادر نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی