به مناسبت هفته دولت؛ مدیریت شهری با امام جمعه شهر و فرماندار شهرستان البرز دیدار کردند

شهردار الوند: در عمل به تعهداتمان تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا شاهد تحول جدی در عمران و آبادانی شهر باشیم.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند: همزمان با میلاد با سعادت امام رضا(ع)، هفته ی دولت، لطفی شهردار الوند، حسنی رییس شورای اسلامی شهر، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری و سازمانهای تابعه با حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند و حسن پور فرماندار شهرستان البرز دیدار کردند.
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند در سخنانی ابراز داشت: کارهای بزرگی در حوزه های مختلف زیربنایی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی در دولتهای گذشته تحت لوای ولی امر مسلمین صورت گرفته است که در مقایسه با کشورهای همجوار قابل مقایسه نیست.
وی با تأکید بر اهداف دشمن مبنی بر ایجاد افتراق بین مسوولین با مردم و همچنین بین کارگزاران نظام، تصریح کرد: باید در قبال این اقدامات دشمن کارمندان دولت را حمایت و پشتیبانی کنیم تا بنا به فرمایش حضرت علی (ع) دچار انحراف نگردند.
حجت الاسلام طهماسبی در ادامه اضافه کرد: یکی از دلایل نامگذاری امسال به نام همدلی و همزبانی دولت و ملت، دستیابی به ظرفیت های عظیم دولت ایران در عرصه های مختلف می باشد که می بایست با تأسی به این شعار در تحقق آن کوشا باشیم.
وی شفاف سازی در ارایه خدمت را از جمله مهمترین و اثر گذارترین اقدامات عنوان کرد و افزود: رابطه ی بین مردم و مدیریت شهری باید توأم با نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه باشد تا از این طریق و بدور از هرگونه تخریب بتوانیم شاهد اجرای پروژه های عمرانی و خدمات اثرگذار باشیم.
امام جمعه ی شهر الوند در پایان با اشاره به قدرت تنفیذی نظام مقدس به بخشهای مختلف جامعه در قالب ارگانها، سازمانها و تشکلات مردمی اظهار داشت: این مقامات و مسوولیت ها صرفاً به منظور تقسیم کار و انجام وظایف خدمتی در حوزه کاری مشخص است و هیچگونه تفوّقی بر هم وجود ندارد.
حسن پور فرماندار شهرستان البرز نیز در این جلسه بیان کرد: باید بین دو مقوله ی منافع ملی و مسایل روزمره تفاوت قایل شویم و در تحلیل هایمان منافع ملی را زیر سوال نبریم.
وی با تأکید بر وجود امنیت در کشور علیرغم وضعیت موجود در منطقه، افزود: باید خوبیها و خدمات شایسته ی کارگزاران نظام به اطلاع مردم رسانده شود و آنها نیز باید قدردان ارایه ی خدمات زیربنایی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باشند که امنیت در رأس همه ی اینها قرار دارد.
فرماندار شهرستان البرز با بیان تأسف در ارایه ی برخی اظهار نظرها و انتقادات جهت گیرانه نسبت به دولت، گفت: در اظهار نظرها و توجه به عملکردها باید منصفانه قضاوت کرد و اگر نقدی نیز وجود دارد بدور از هرگونه تخریب و سیاه نمایی صورت گیرد تا انشاءا… شاهد ایرانی سربلند و سرافراز باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در تحقق شعارهای دولت ابراز داشت: در شهرستان البرز سعی شده است شعارهای دولت تدبیر و امید رعایت شود و در کارهای اجرایی تدبیرات لازم به عمل آید و در این راستا باید زمان را مدیریت و از حاشیه پرهیز کنیم.
حسن پور ضمن تأکید بر اجرای پروژه ی بلوار خلیج فارس با همدلی و همزبانی مسوولین شهرستان، تصریح کرد: این پروژه از جمله پروژه هایی است که تداوم آن در طول نسلها ادامه دارد و اقداماتی نیز که بنا به نیاز مردم در حوزه های زیرساختی و زیربنایی مد نظر است در حال پیگیری می باشد.
وی در پایان ضمن ارایه ی گزارش مختصری از افتتاحیه ها در هفته دولت، امسال را سال هدف گذاری رویکرد آب عنوان کرد و افزود: در این حوزه و حوزه های عمرانی باید مردم به عنوان گروه هدف بیشترین بهره را ببرند که البته در حوزه ی فرهنگی و اجتماعی نوع بهره برداری از اماکن تعریف شده برای این منظور از اهمیت بسزایی برخوردار است.
در این دیدار شهردار الوند نیز با تأکید بر مسوولیت و تعهدات مدیریت شهری اظهار داشت: در عمل به تعهدات نیز باید تمام سعی و تلاش خود را بکار گیریم تا انشاءا… شاهد تحول جدی در عمران و آبادانی شهر باشیم.
وی ایجاد تعادل بین هزینه های جاری و عمرانی را از اهداف خود در حوزه ی مدیریت بودجه عنوان کرد و افزود: در هزینه های عمرانی است که شهروندان می توانند خدمات ارایه شده توسط مدیریت شهری را لمس و احساس کنند و امیدواریم به مرحله ای برسیم که تخصیص اعتبارات عمرانی بر اعتبارات جاری پیشی بگیرد.
لطفی در پایان سخنان خود با پذیرش نواقص موجود در برخی از حوزه های شهرداری، تصریح کرد: با رهنمودها و حمایت ها و همدلی امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر امیدوارم مشکلات اجرایی پروژه های شهرداری بویژه بلوار خلیج فارس مرتفع شود تا با همدلی و همزبانی بتوانیم تحول بسیار بزرگی را در شهر ایجاد کنیم.
در پایان به مناسبت روز کارمند از فتح ا… درویشوند آزاده و جانباز دوران دفاع مقدس از کارمندان شهرداری الوند با اهدای لوح و هدیه تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی