شهردار الوند استقلال عملکردی ناحیه ی شهری نصرت آباد را اعلام کرد/شهردار الوند با حضور در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان(عج) نصرت آباد، استقلال عملکردی ناحیه ی شهری نصرت آباد را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این جلسه که در روز سه شنبه 31 شهریورماه بعد از نماز ظهر و عصر با حضور لطفی شهردار الوند، رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند و تعداد دیگری از اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین مدیران شهرداری برگزار شد، ملایی عضو شورای اسلامی شهر الوند در ابتدا با تقدیر و تشکر از شهردار مبنی بر ارتباط مستقیم با مردم و زحمات مجموعه ی شهرداری در ارایه ی خدمات شهری، عنوان کرد: نصرت آباد با 20 هزار نفر جمعیت دارای پتانسیل بالایی در حوزه های مختلف علمی و فرهنگی است که همچنان برای شکوفا شدن نیاز به حمایت و پشتیبانی مسوولان دارد.

وی در ادامه ضمن اشاره به برخی از مشکلات ناحیه ی شهری، احداث مجموعه فرهنگی را از خدمات مطلوب شهرداری بیان کرد و افزود: مدیران شهرداری در حوزه های مختلف به یاری و کمک شهردار بیایند تا انشاءا… مسایل و مشکلات شهر هر چه سریعتر مرتفع و رضایت شهروندان حاصل گردد.

در ادامه ی جلسه لطفی شهردار الوند با تأکید بر ارتباط موثر و مطلوب مسوولین با مردم و شفاف سازی خدمات صورت گرفته اظهار داشت: شهرداری جایی نیست که مسوولان آن بخواهند از مردم فاصله بگیرند و هر مدیری که بتواند حسّ مشارکت مردم را تقویت کند قطعاً در کار خود توفیق می یابد.

وی ضمن اشاره به حضور مدیران واحدها در جمع شهروندان، تصریح کرد: مدیران واحدهایی که در کار خود کم کاری و قصوری دارند باید به مردم پاسخگو باشند و مردم را در جریان عملکرد حوزه ی خود قرار دهند.

شهردار الوند ادامه داد: نقاط قوت و ضعف باید به اطلاع مردم رسانده شود و مجموعه ی مدیریت شهری باید در تقویت نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با تأکید بر انجام خدمات مطلوب و همه جانبه به شهروندان در این ناحیه توسط شهرداری، بیان کرد: ناحیه ی شهری از فردا به عنوان ناحیه ی مستقل شهری، کلیه ی خدمات شهرداری را به طور همه جانبه به شهروندان این ناحیه ارایه می کند به طوریکه صدور پروانه ی ساختمان نیز در این مکان انجام می گیرد و نیازی به مراجعه ساکنین این ناحیه به شهرداری نیست و همچنین از امسال بودجه نویسی آن نیز به صورت مستقل تنظیم و به مانند سازمانهای تابعه با آن برخورد می شود.

لطفی در ادامه با تأکید بر تواضع و افتادگی در ارایه ی خدمت به شهروندان، عنوان کرد: مدیران شهرداری باید تمام نظرات حتی نظرات بیان شده توسط غیر کارشناسان را شنیده و در کاربرد بخشهای مطلوب اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه در بخش تأمین آسفالت مشکل خاصی وجود ندارد ولی متأسفانه مشکل فاضلاب در این ناحیه، انجام این کار را در برخی مناطق با وقفه مواجه ساخته است و در مورد برخی دیگر از مشکلات نظیر رشد و توسعه ناحیه ی شهری باید جلسه ای با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونت عمرانی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی استان و مسوولین شهرستان البرز برگزار تا انشاء ا… مشکلات زیرساختی و توسعه ای این ناحیه نیز رفع گردد.

شهردار الوند در پایان با بیان گوشه ای از عملکرد خود در احداث بلوار خلیج فارس و تبدیل شهر به یک کارگاه عمران شهری، احداث کمربندی شهر الوند را با 32 کیلومتر و اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان از جمله پروژه های وعده داده شده عنوان کرد و افزود: خوشبختانه پیمانکار اجرای این پروژه تعیین شده است که بحمدالله با حمایت و پشتیبانی کلیه ی اعضای شورای اسلامی شهر بزودی مراحل اجرای آن نیز آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی