شهردار الوند در جمع نمازگزاران مسجد سیدالشهداء(ع): تا مادامیکه به عنوان شهردار فعالیت می کنم نمی گذارم فاصله ای بین مردم و شهردار ایجاد شود

لطفی شهردار الوند با حضور در جمع نمازگزاران مسجد سیدالشهداء (خیابان آزادی) از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات شهروندان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این جلسه که تعدادی از اعضای شورا و مدیران شهرداری و سازمانهای تابعه نیز حضور داشتند، لطفی شهردار الوند با تأکید بر پاسخگویی مدیریت شهری در خصوص مشکلات شهر هدف از حضور در مساجد با مدیران واحدها را آشنایی و لمس مشکلات مردم عنوان کرد و افزود: باید مدیران شهرداری بدانند که شهروندان با چه مسایل و مشکلاتی دست در گریبان هستند و چه چیزی آنها را زجر می دهد.

وی با بیان اینکه شعار “مردم ولی نعمتان ما هستند” باید عینیت پیدا کند، اظهار داشت: شهردار مدیرعامل، شورای شهر هیأت مدیره و عموم مردم سهامداران یک شهر هستند که در این راستا شهردار باید همواره گزارش عملکرد خود را ارایه دهد تا همگان در جریان عملکرد شهرداری قرار گیرند.

لطفی با اشاره به اجرای پروژه ی بلوار خلیج فارس بیان داشت: گزارشات متعددی در خصوص حوادث این مسیر به گوش می رسید که مدیریت شهری نمی توانست نسبت به این مسأله بی تفاوت باشد، لذا اجرای این پروژه را در اولویت کاری خود قرار داد.

وی با اشاره به بدهیهای شهرداری و اشراف به آن در زمان تصدی شهرداری، گفت: وجود این مسأله خللی در عزم جدی من در ارایه ی خدمت به شهروندان ایجاد نکرده و نمی کند بطوریکه اجرای پروژه هایی نظیر بلوار خلیج فارس و همچنین کمربندی شهر الوند که هفته ی آینده قرارداد آن منعقد خواهد شد، شاهدی بر این مدعاست.

شهردار الوند ضمن تشریح پروژه ی کمربندی شهر تصریح کرد: شهر الوند با قدمتی دیرینه و به واسطه ی مجاورت با بزرگترین قطب اقتصادی کشور علیرغم ترسیم نقشه ی کمربندی در سال 1368، فاقد کمربندی بوده است، لذا شهرداری الوند به منظور ایجاد امنیت روحی و روانی شهروندان اقدام به اجرایی نمودن این پروژه بعد از 26 سال نموده است که 32 کیلومتر طول دارد و نیروی محرکه را به جاده ی بویین زهرا متصل می نماید.

وی ضمن توضیح در خصوص پروژه های درحال اجرای شهری نظیر آسفالت و کف پوش معابر، خاطر نشان کرد: تا مادامیکه بنده به عنوان شهردار فعالیت می کنم نمی گذارم فاصله ای بین مردم و شهردار ایجاد شود.

لطفی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش مردم در دفاع مقدس گفت: 8 سال در مقابل استکبار جهانی مبارزه کردیم که به پشتیبانی این مردم بود تا توانستیم آنها را سر جای خود بنشانیم و انشاءالله به برکت حضور همین مردم بتوانیم شهری آباد و توسعه یافته داشته باشیم.

وی با تأکید بر نقش فعال و مسوولیت پذیری شهروندان، عنوان کرد: ما به عنوان شهروند نمی توانیم نسبت به مسایل شهری بی تفاوت باشیم و اولین قدم در این مسیر پرداخت به موقع عوارض شهرداری است. همانگونه که شهرداری نسبت به آبادانی شهر مسوولیت همه جانبه به عهده دارد شهروندان نیز باید در این خصوص نیز احساس مسوولیت داشته باشند.

شهردار الوند اظهار امیدواری کرد: با حس همکاری مردم و شورای اسلامی شهر نوید می دهیم که به همه ی وعده هایمان عمل خواهیم کرد و تنها با عمل به وعده هاست که می توان اعتماد متقابل بین شهروندان و مدیریت شهری را ایجاد کرد.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در شهر و ارتباط آن با سازمانها و ارگانهای خدمات رسان گفت: فقدان بیمارستان دولتی، تاریکی معابر شهر، اخذ زمین و عملیاتی نشدن پروژه های تعریف شده توسط سازمانها و ارگانهای دولتی، مشکلات اوقاف، عدم همکاری و هماهنگی ارگانها و ادارات در خصوص اجرای پروژه های شهرداری و همچنین مشکلات طرح جامع شهر الوند از مسایلی است که امیدوارم با پیگیری های متعدد شهرداری هر چه سریعتر مرتفع گردد.

لطفی در پایان به سوالات شهروندان پاسخ داد و مشکلات و مسایل آنها را به مدیران مربوطه ی شهرداری ارجاع تا در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام گردد.

 IMG_9044 IMG_9042 IMG_9041 IMG_9046 IMG_9038

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی