حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر همگام با مردم و مسوولین در راهپیمایی 13 آبان

شهردار الوند و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در راهپیمایی روز 13 آبان انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این مراسم که با حضور عموم شهروندان و دانش آموزان مدارس و دانشجویان دانشگاههای شهر الوند برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند، مهندس حسن پور فرماندار شهرستان البرز، لطفی شهردار الوند، اعضای شورای اسلامی شهر ، روسای ادارات شهرستان البرز نیز همگام با مردم و دانش آموزان حضور یافتند. حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی در این مراسم طی سخنانی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و مواضع ایشان در دیدار با دانشجویان و دانش آموزان شعار مرگ بر آمریکای ملت ایران را دارای پشتوانه ای عقلانی دانسته و افزود: ملت ایران با هیچ یک از ملت های دنیا خصومتی ندارد اما اگر شعاری داده می شود آرزوی مرگ برای سیاستهایی است که در یمن و سوریه باعث ریخته شدن خون هزاران مسلمان و شیعه شده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش از حضور پرشور دانش آموزان و دانشجویان قدردانی کرده و گفت: حضور پر شور شما در مراسم امروز به منزله ی حمایت های عملی و علنی از سیاستهای ولی امر مسلمین است.
در پایان این مراسم قطعنامه ی 13 آبان توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد و موارد قید شده در آن با ندای ا… اکبر توسط حاضرین مورد تأیید قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی