کلاسهای آموزشی سبک زندگی رسما کلید خورد…

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند پس از طی مراحل ثبت نام و انجام برنامه ریزیهای لازم برگزاری کلاسهای سبک زندگی اسلامی عصر روز شنبه رسما در تالار شهر آغاز شد.

در ابتدای این کلاسها مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند در توضیحاتی گفت:تاکید بر احیای سبک زندگی اسلامی از سوی مقام معظم رهبری(حفظه ا… تعالی) امور فرهنگی شهرداری را به عنوان یکی از متولیان فرهنگی شهر بر آن داشت تا به نمایندگی از شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری اقدام به برگزاری این کلاسها نماید.

احسان جاوید در ادامه گفت:کلاسهای سبک زندگی اسلامی با 8زیر شاخه از جمله همسر داری،فرزند پروری،بلوغ و تحولات دوران جنسی،مهارتهای زندگی،تفاوتهای زوجین،مهارتهای حل مساله،مهارتهای قبل از ازدواج و انتخاب همسر،فرزند آوری با حضور اساتیدی از حوزه و دانشگاه و هر موضوع در جلسه ی آموزشی برگزار خواهد شد که در نهایت به شرکت کنندگان گواهی حضور در کلاسها نیز اعطا خواهد شد.

مدیر روابط عمومی در پایان از برگزاری مراسم اختتامیه پس از اتمام کلاسها نیز خبر داده و افزود:برای هر یک از موضوعات و زیر شاخه هایی که توسط اساتید تدریس شود گواهی جداگانه برای شرکت کنندگان صادر میشود و هدف از برگزاری این کلاسها تحکیم بنیان خانواده ها و حل مسائل و بحرانهای خانوادگی،آشنایی با نحوه ی مدیریت خانواده و ترویج سبک زندگی اسلامی در بین شهروندان و نهایتا ارتقاء مشارکت و فرهنگ اجتماعی می باشد،زیرا همه ی دستگاهها بویژه مدیریت شهری در خدمت رسانی و ارتباط گیری با شهروندان با فرهنگ ارتباط بهتری برقرار خواهد نمود.

شایان ذکر است اولین جلسه این کلاسها با زیر شاخه ی مهارتهای زندگی و گامهای اصلی و مهم تغییر خود، توسط حجه الاسلام و المسلمین محمد حسینی برگزار گردید.
w (8) w (2) w w (1) w (3) w (9) w (4) w (5) w (6) w (7)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی