شهردار الوند: زیرساختهای فنی و عمرانی در ناحیه ی شهری نصرت آباد آماده سازی می شود

شهردار الوند با حضور در ناحیه ی شهری نصرت آباد راهکارهای لازم را جهت آماده سازی زیرساختهای فنی- شهرسازی و عمرانی ناحیه ی شهری نصرت آباد ارایه داد.
به گزارش واحد روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ لطفی شهردار الوند به همراه ذاکری معاونت و تنی چند از مدیران شهرداری با حضور در ناحیه ی شهری نصرت آباد از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آن ناحیه و روند خدمت رسانی به شهروندان قرار گرفته و دستورات لازم را جهت آماده سازی زیرساخت های فنی– شهرسازی و عمرانی صادر کرد.
در این جلسه شهردار الوند آماده سازی این زیرساختها در ناحیه ی شهری را دارای ریشه ی اعتقادی بوده و هیچ عاملی حتی فقدان امکانات نمی تواند مانع از اجرای عملی آن در ناحیه ی شهری نصرت آباد شود. اعتقاد و ایمان به کار موجب جذب امکانات و محرک موثری در بالا بردن کارایی سیستم و خدمت رسانی می باشد.
وی با تأکید بر خدمت رسانی مطلوب به شهروندان ناحیه ی شهری نصرت آباد، عنوان کرد: مراجعه ی ساکنان ناحیه شهری به شهرداری با اصل خدمت رسانی منافات دارد و ما باید کاری کنیم که این مراجعات به حداقل کاهش پیدا کرده و اسباب هدر رفت وقت شهروندان این ناحیه از بین برود.
لطفی در ادامه اقداماتی از قبیل استعلام، صدور پروانه ی ساخت را از جمله مواردی دانست که می تواند به صورت مستقل در ناحیه ی شهری نصرت آباد انجام پذیرد و نیازی به مراجعه شهروندان به شهرداری نباشد.
وی با اشاره به در اختیار گذاری امکانات و تجهیزات لازم در جهت استفاده ی بهینه از پتانسیلی که با تأسیس ناحیه ی شهری در نصرت آباد ایجاد شده است، از مدیر ناحیه ی شهری نصرت آباد خواست: امکان سنجی، نیاز سنجی و موقعیت سنجی را در تعریف و اولویت بندی پروژه های عمرانی خود در نظر بگیرد تا بودجه بندی سال آینده به صورت واقع بینانه و اجرایی تدوین گردد.
وی در پایان با تأکید بر هماهنگی کامل مدیران فنی و شهرسازی و عمرانی شهرداری با مدیر ناحیه ی شهری نصرت آباد اضافه کرد: حوزه های آماده سازی زیرساختهای فنی و شهرسازی در ناحیه ی شهری نصرت آباد مشخص و اولویت های پروژه های عمرانی برای سال آینده احصاء گردد تا در اسرع وقت بتوانیم خدمات شایسته ای به شهروندان با توجه به نیاز و خواسته های آنها ارایه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی