چهارمین دوره مسابقات ژیمناستیک بین باشگاهی استان برگزارشد

صبح روز جمعه بیست و دوم آبانماه چهارمین دوره مسابقات ژیمناستیک دوستانه و بین باشگاهی در چند رده سنی در باشگاه شهید چمران قزوین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ این مسابقات که در بین متولدین 83تا 90 وبا حضور 183 ژیمناست و در قالب تیم های شهرداری الوند، شهیدچمران قزوین، الماس بیدستان، علی ابن ابیطالب محمدیه، 22بهمن قزوین، هلال احمر و مرصاد قزوین برگزار گردید به ترتیب مقامهای ذیل توسط ژیمناست کاران هر رده سنی به ثبت رسید.
دررده ی سنی متولدین سال83و84 به ترتیب پویا همتی از باشگاه شهید چمران قزوین، ابوالفضل جاوید از باشگاه شهرداری الوند و سید امیر محمد بقایی از باشگاه شهید چمران مقامهای اول تا سوم راکسب کردند
در رده ی سنی85و86 نیز به ترتیب امیرحسین اکبری از شهرداری الوند، کوروش امینی از باشگاه شهید چمران قزوین و امیر مهدی بهرامی ها از شهرداری الوند به مقامهای اول تا سوم دست پیدا کردند.
در بین شرکت کنندگان متولدین سال87 نیز امیر عباس صمیمی از باشگاه 22 بهمن قزوین و امیر حسین غلمانی وش از باشگاه علی ابن ابیطالب (ع) محمدیه مشترکاً در جایگاه نخست و امیرحسین رسولی از باشگاه شهید چمران قزوین و حسن مقدم نیا ازباشگاه علی ابن ابیطالب (ع) محمدیه به صورت مشترک در جایگاه دوم قرار گرفته و محمد جاوید از باشگاه شهرداری الوند و حسن مقدم نیا از باشگاه علی ابن ابیطالب (ع)محمدیه نیز مشترکاً در جایگاه سوم ایستادند.
اما در بین شرکت کنندگان متولد88 پویا عسگری از باشگاه شهید صیاد شیرازی قزوین مقام اول و ایلیا نخستین از باشگاه شهرداری الوند و محمد حسین نانکلی از باشگاه شهید چمران محمدیه به ترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.
آخرین رده سنی شرکت کنند نیزمتولدین89 و90بودند که امیررضا علوی از باشگاه شهید چمران قزوین و امیر مهدی نجفی از باشگاه علی ابن ابیطالب (ع) محمدیه و غلام حسین پور از باشگاه شهید چمران قزوین به ترتیب به مقامهای اول تا سوم دست یافتند
پایان بخش این مسابقات نیز در سطح آزاد برگزار گردید که پویا همتی از باشگاه شهید چمران قزوین مقام اول و امیر حسین اکبری ویندار از باشگاه شهرداری الوند، کوروش امینی از باشگاه شهید چمران قزوین مشترکاً مقام دوم و حسین جاوید و محمد حسین عبدالرزاقی از باشگاه شهرداری الوند و نیما یار احمدی از باشگاه22بهمن مشترکاً در جایگاه سوم ایستادند.
شایان ذکر است این مسابقات به میزبانی باشگاه شهید چمران قزوین برگزار گردید و آقایان حمیدرضا کاکاوند و پوریا برخورداری قضاوت مسابقات را برعهده داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی