همزمان با آغاز هفته بسیج؛ همایش پیاده روی خانواده در الوند برگزار شد

همزمان با آغاز هفته بسیج همایش پیاده روی خانواده در شهر الوند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ این همایش در صبح روز جمعه 29 آبان ماه به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند و هیئت ورزشهای همگانی و با همکاری فرمانداری شهرستان البرز، سپاه ناحیه ی البرز، اداره ورزش و جوانان و شرکت شهر صنعتی البرز برگزار شد.
در این مراسم که با استقبال پر شور شهروندان ورزش دوست الوند برگزار شد، حاضران در مسیرهای میدان لاله تا میدان قدس و بالعکس، کوی پزشکان، بلوار معلم، خیابان شهرداری، بلوار شهید رجائی پیاده روی کرده و در نهایت جهت برگزاری مراسم قرعه کشی در پارک ملت تجمع نمودند.
در این مراسم سرگرد حیدری فرمانده سپاه ناحیه البرز حضور پر شور مردم در همه عرصه ها را نشأت گرفته از توصیه های مقام معظم رهبری(حفظه ا…) که همیشه تأکید بر اتحاد و همدلی دارند، دانسته و ضمن تبریک هفته بسیج، افزود: به فرموده ی رهبری تمام آحاد ملت بسیجی هستند و حضور پر شور بسیج در همه عرصه ها پیروزی های داخلی و برون مرزی را که شاهد هستیم به ارمغان آورده است.
در ادامه یدا… لطفی شهردار الوند با اشاره به امنیت مثال زدنی داخل کشور، این امنیت را مرهون فداکاریها و از خود گذشتگی های جوانان این مرز و بوم دانسته و گفت: شاهدیم که خاور میانه از ناامنی رنج می برد اما در سایه ی رشادت های نیروهای نظامی و انتظامی بویژه بسیجیان جان برکف شاهد امنیت پایدار درکشور هستیم و اطمینان خاطر داریم هر گروه یا کشوری که قصد تعدّی به کشور و ملت ایران را داشته باشد به فرموده ی مقام معظم رهبری سیلی سختی از ملت و نیروهای نظامی ایران خواهد خورد.
در پایان این مراسم در حضور شهروندان قرعه کشی صورت گرفته و به برندگان 5 دستگاه دوچرخه و چندین کمک هزینه سفر زیارتی به دست مسئولین حاضر در مراسم اهدا گردید.

DSC_0510 DSC_0549 IMG_3041 IMG_3068

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی