سعید آگشته شهردار الوند : با عشق برگشتم و چیزی جز خدمت به مردم شریف الوند در سر ندارم

علی پور رییس شورای اسلامی شهر الوند حکم مهندس آگشته را به وی تنفیذ کرد . وی در سخنانی ضمن تشکر از استاندار و مدیران کل استانداری در صدور حکم مهندس آگشته به عنوان شهردار الوند ، این حکم را آغاز دوباره توسعه الوند و خدمت به مردم شریف و بزرگوار الوند دانست .
دکتر جهانی دیگر عضو شورای شهر نیز ضمن ابراز خوشحالی از صدور مجدد حکم مهندس آگشته ، از دستهای پنهانی که نمی خواستند حکم ایشان صادر شود گله کرد و ابراز امیدواری کرد که این شروع دوباره ی خدمتگزاری صادقانه به مردم باشد .
عبداله پور منشی شورا نیز در سخنان کوتاهی ، ضمن ابراز تشکر از مسئولین استانی ، خواستار جدیت بیشتر مدیران شهرداری با مدیریت خوب مهندس آگشته شدند .
خمسه دیگر عضو شورای شهر نیز با قرائت شعری صدور حکم مجدد مهندس آگشته را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی کردند .
علی قدمی نایب رییس شورای اسلامی شهر ضمن اظهار تشکر فراوان از استاندار محبوب قزوین که قلب مردم شهر الوند را شاد کردند ابراز کرد : این فرصت خدمتگزاری مجدد را به آقای آگشته تبریک عرض می کنم و ما در این چند ماه که ایشان استعفا داده بود تا صدور حکم مجدد خیلی رنج کشیدیم و پروژه های شهرداری را که مانده بود، مسایل حاشیه ای در شهرداری زیاد شده بود و خیلی ها شروع به ترور شخصیت از طریق اسناد جعلی ، نامه نگاری و دیگر راه های غیراخلاقی کردند تا حکم ایشان صادر نشود ولی استاندار محترم قزوین دل خانواده شهدا و شهروندان الوندی را شاد کرد و به همه شایعات پایان داد .
مجید ملایی سرپرست شهرداری نیز دوره سرپرستی را دوره گذار از یک دوره به دوره دیگر دانسته و افزودند: ما سعی کردیم که در این دوره با اجرای قوانین و مقررات جو آرامی داشته باشیم و بتوانیم کارها را پیش ببریم . امیدوارم که مهندس آگشته همچون گذشته در کارهای خود موفق و سربلند باشند .
سعید آگشته شهردار الوند ، به عنوان آخرین سخنران این جلسه شورا گفت : خدا را شاکرم که فرصت دوباره خدمت کردن به مردم الوند را به من داد و این جز تقدیر خداوند چیز دیگری نیست و امیدوارم مردم بار دیگر از ثمرات و زحمات فرزندان خودشان در شهرداری بهره مند شوند .
وی ضمن تبریک عید سعید قربان، اظهار کرد: امیدوارم دعاهای همه دوستان در این روز بزرگ مورد قبول بارگاه حق تعالی قرار بگیرد .
آگشته ضمن تقدیر و تشکر از حسن نظر اعضای شورای اسلامی شهر الوند، به جهت اعتماد مجدد به ایشان ، از توجه ویژه استاندار محترم قزوین و مجموعه مدیریتی استان ابراز کرد، داستانهای زیادی برای من ساخته بودند ولی 3 پرونده به عنوان تخلف عمده من مطرح بود ، یکی اهدای زمین به مساجد ، دوم اهدا و فروش زمین جهت توسعه دانشگاه کار و سوم بهسازی سالن آمفی تئاتر شهید آوینی بود که الحمدلله مجموعه مدیریتی استان با بررسی دقیق مسایل به این اجماع رسیدند که حکم بنده صادر شود .
شهردار الوند در بخش دیگری از سخنان خود لزوم بازنگری در قانون شهرداریها را ضروری دانست و افزود : قانون شهرداریها فشل است و امروز اداره شهرها صرفاً با قانون امکان پذیر نیست . مگر اینکه این قانون بازنگری شده و به روز شود . وی نقش شوراها را در تدوین روشها و قوانین محلی را قوی عنوان کرده و گفت : اگر قرار باشد که به دانشگاه زمین داده نشود ، پس متولی کیست ؟ اگر قرار باشد که به مسجد کمک نشود پس مسئول مقاوم سازی و توسعه مساجد کیست ؟
آگشته با اشاره به اینکه امروزه اداره شهرها بر اساس اندیشه است و این اندیشه باید با تعامل باشد افزود : تیم مدیریت شهری باید بتواند با دقت نظر قانون مربوط به شهرداریها را اصلاح کند و شوراها به جای درگیری و دخالت در امور پرسنلی و بازیهای سیاسی باید در تدوین قانون محلی گام بردارد .
ایشان ضمن تشکر از آقای مجید ملایی سرپرست شهرداری گفت : اداره شهر به صورت سرپرستی خیلی سخت است و سرپرست اختیارات کاملی ندارد تا بتواند شهر را آنچنان که باید اداره کند .
آگشته در پایان با اظهار اینکه بنده با عشق برگشته ام و جز خدمت چیزی در سر ندارم گفت : درست است که فصل کاری گذشته ولی اگر دل به کار دهیم می توانیم کار بکنیم و امیدوارم همه ما به دور از شعار و بدون حاشیه کار کنیم و خدمت کنیم . چون مردم چیزی که از ما می خواهند کار است چون از آنها پول می گیریم و باید شفاف به آنها بگوییم که چه کرده ایم و امیدوارم که خداوند به بنده توفیق بدهد که کار کنم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی