شهردار الوند در جلسه ی شورای مدیران شهرداری؛ سال 95 انقلاب عمرانی در شهر الوند رقم می خورد

شهردار الوند با حضور در جمع مدیران و کارشناسان شهرداری به بررسی عملکرد واحدها در طول مدیریت خود پرداخت.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این جلسه که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و کارشناسان شهرداری برگزار شد، لطفی شهردار الوند با بررسی مصوبات جلسات گذشته به مدیران فرصتی یکماهه داد تا نسبت به رفع نقایص کار خود اقدام نمایند.
لطفی در ابتدا با اشاره به اجرای کامل پروژه ی مهم تعریض بلوار خلیج فارس طی دو هفته آینده گفت: با اجرای مصوبه تخریب دیوار و عقب نشینی نیروی محرکه و پایان کار مطالعاتی تپه ی باستانی توسط میراث فرهنگی اجرای پروژه ی احداث باندهای کندروی بلوار خلیج فارس آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به تکمیل مطالعات صورت گرفته در پروژه ی کمربندی شمالی و جنوبی اظهار داشت: تفاهم نامه ی پروژه ی مذکور با قرارگاه انصار منعقد شده است که انشاءا… در آینده ی نزدیک شاهدکلنگ زنی پروژه خواهیم بود.
لطفی به برآورد صورت گرفته در خصوص پروژه های مورد نیاز و خواست شهروندان پرداخت و افزود: 150 میلیارد تومان برآورد در خصوص پروژه های هفت گانه ی کمربندی شمالی و جنوبی شهر الوند، تقاطع غیر همسطح بلوار خلیج فارس به اتوبان تهران، تقاطع غیر همسطح چهار راه خرمشهر(سه راه خرمشهر)، پل مکانیزه ی میدان لاله، طرح مطالعاتی بلوار صنعت به سمت شهر الوند، آبرسانی جهت امورکشاورزی از طریق رودخانه ی یالیان و احداث پارک 20 هکتاری در شهر الوند صورت گرفته است که اجرای تعدادی از این پروژه ها با همکاری و انعقاد قرارداد توسط قرارگاه انصار و خاتم الاوصیاء صورت می گیرد.
وی ضمن تأکید بر تعریف و اجرای پروژه های عمرانی در ناحیه ی شهری نصرت آباد، گفت: یکی از پروژه های مورد نیاز در این ناحیه احداث کتابخانه است که هم اکنون در حال جذب پیمانکار جهت اجرای پروژه هستیم.
شهردار الوند در ادامه با ارایه آماری درخصوص روند اجرای مصوبات جلسات گذشته در حوزه ی عمرانی و خدماتی، تصریح کرد: هر چه سریعتر می بایست نسبت به اصلاح نقشه ی طرح جامع الوند و اصلاح نقاط فرسوده نصرت آباد و همچنین تکمیل و واگذاری پروژه ها به ادارات مربوطه اقدام گردد چرا که اصلاح موارد مذکور و تکمیل پروژه ها از مطالبات به حق شهروندان است.
وی در پایان عدم برنامه محوری مدیران، بدون مطالعه کار کردن آنها و عدم پیشگیریهای لازم قبل از بروز حوادث را از آفت های بزرگ شهرداری عنوان کرد و افزود: کلیه ی واحدها می بایست بودجه نویسی خود را به صورت واقع بینانه تنظیم نمایند و واحد عمرانی و ناحیه ی شهری نصرت آباد نیز پروژه های مورد نیاز شهروندان را در تعریف پروژه های سال آینده ی خود در نظر گیرد، بطوریکه در سال 95 بتوانیم انقلاب عمرانی را در شهر رقم زنیم که البته این امر بدون همراهی و همدلی کلیه ی پرسنل محقق نخواهد شد.
رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه با اشاره به برخی مسایل و مشکلات شهر در حوزه های مختلف، اسکن کلیه مدارک و اسناد شهرداری، تأمین نیروی مورد نیاز واحد عمران جهت اجرای مطلوب پروژه های عمرانی، نظارت دقیق بر عملکرد دست فروشان و پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز را راهکارهای حل و جلوگیری از بروز مشکلات عنوان کرد.

DSC_1103 DSC_1125

DSC_1073

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی