به همت شهرداری الوند؛ تجمع بزرگ عزاردان اربعین حسینی در شهر الوند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ تجمع بزرگ مردمی به همت شهرداری الوند در عصر روز اربعین در میدان لاله برگزار شد و با استقبال بی نظیر شهروندان الوندی مواجه شد.
در این مراسم جمعی از مداحان اهل بیت (ع) بویژه استاد کلامی زنجانی شاعر آیینی نام آشنا، با مدیحه و نوحه سرایی به ذکر مصائب وارده به حضرت زینب(س)و خانواده ی سالار شهیدان در حادثه کربلا و اربعین پرداخته و فضایی معنوی و شوری حسینی در بین عزاداران ایجاد نمودند.
شایان ذکر است استقبال خوب مردم ولایتمدار و مذهبی شهر الوند رسانه ی ملی و استانی را برآن داشته است که با اقبال بیشتری نسبت به انعکاس برنامه هایی که با حضور عموم مردم برگزار می شود اقدام نماید. در همین راستا در ایام محرم و صفر امسال شاهد برگزاری سه تجمع بزرگ عزاداران حسینی در میدان لاله شهر الوند بودیم که هر سه برنامه ی یاد شده از شبکه استانی و شبکه های ملی به صورت زنده پخش گردید.
نکته ی قابل توجه این برنامه ها فرهنگ مثال زدنی مردم الوند و به نمایش گذاشتن عزم جمعی برای حضور در مناسبت های ملی و مذهبی بود. در پایان این برنامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند با تشکر از مردم شهر الوند بخاطر استقبال و حضور بی نظیر در این برنامه ها، این گونه برنامه ها را نماد همدلی، انسجام و شور و شعور معنوی مردم دانست و از عوامل و دستگاههای برگزار کننده ی مراسم بویژه صدا و سیمای مرکز قزوین قدردانی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی