سومین جشن بزرگ حمل و نقل عمومی خادمان ولایت اتوبوسرانی الوند با حضور 5000 نفری خانواده ها برگزار شد

در ابتدای این مراسم سعید آگشته شهردار الوند ضمن عرض خیر مقدم به کلیه حاضرین در سالن رانندگان حمل و نقل عمومی را یکی از پر تلاش ترین قشرهای جامعه دانسته و از آنان بخاطر زحمات شبانه روزی شان در جابجایی شهروندان تشکر و قدردانی نمود . و از سازمان اتوبوسرانی الوند نیز بخاطر برگزاری این جشن تشکر کرد .

IMG_7523

حجت الاسلام ذوالنور دبیر کل جامعه شهدای روحانی کشوردر این جشن گفت : مهمترین عامل شکست دشمنان کشور ما در هشت سال دفاع مقدس عشق و ارادت شهدا ء و رزمندگان اسلام به ولایت فقیه بود که در راه دفاع از وطن و ارزشهای دینی و ملی سر از پا نمی شناختند و این ملت وارثان خونهای پاک شهداء هستند و نباید بگذاریم نام و یاد آنان فراموش شود .
سردار ذوالنور همچنین درباره فضائل امیر المومنین (ع) گفت : ولایت علی (ع) تنها راه نجات مسلمانان از دست کفار و گرفتاری های دشمنان اسلام است که اگر فرقه های اسلامی به آن چنگ زنند دنیا و آخرت آنان آباد خواهد شد .
همچنین در این مراسم از 150 نفر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز خانواده های رانندگان و دوازده نفر از رانندگان نمونه ، جانباز و ایثارگر حمل و نقل عمومی با اهداء لوح و جوائز نقدی و غیر نقدی قدردانی شد .

IMG_7673

IMG_7800

گفتنی است حضور عمو پورنگ و امیر محمد و گروه نمایشی و موسیقی اصیل و سنتی و حضور بازیگر نقش اول سریال تلویزیونی ستایش ( خانم نرگس محمدی ) و دیگر بازیگران صدا و سیما با مجریگری آقای سلیمان نژاد یکی از مجریان بنام سیمای جمهوری اسلامی ایران ،گرمی خاصی به این جشن بزرگ افزوده بود.

IMG_8176

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی