الوند به شبکه “شما” می آید/ برنامه چمدون با هدف معرفی شهر به الوند آمد

عوامل تولید برنامه ی چمدون از شبکه سراسری “شما” فعالیت ها و جاذبه های دیدنی شهر الوند را به تصویر کشیدند.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی شهرداری الوند؛ در هنگام تولید این برنامه شهردار الوند و رئیس شورای اسلامی شهر در محل تولید برنامه حضور یافتند و درخصوص برنامه ها و پروژه های شهرداری گزارشی ارایه کردند.
شهردار الوند در این گفتگو اظهار داشت: پروژه های بزرگی در آینده ی نزدیک، مطالعه و عملیاتی خواهند شد که از جمله ی این پروژه های شاخص می توان به مطالعه و اجرای کمربندی شهر، احداث پل روگذر از بلوار خلیج فارس به اتوبان تهران و احداث پارک بیست هکتاری اشاره کرد.
وی همچنین اضافه کرد: برای رفاه حال شهروندان احداث پل رو گذر در چهارراه خرمشهر (سه راه مدرسه) و احداث پل مکانیزه ی عابر پیاده در میدان لاله در دستور کار شهرداری قرار دارد.
در این برنامه رفائی نژاد رئیس شورای اسلامی شهر ضمن ارائه ی گزارشی از برنامه و پروژه های های آینده ی شهرداری در ارایه ی مطلوب خدمت به شهروندان از عزم راسخ شورای اسلامی شهر در حمایت از طرح ها و پروژه های شهرداری خبر داد .
برنامه پر مخاطب چمدون با هدف جذب و رونق گردشگری به تمام نقاط کشور سفر می کند که این بار میهمان شهر الوند بود. زمان تولید این برنامه در این شهر به مدت دوروز با تصویر برداری از تمام نقاط شهر از جمله پرداختن به آثار ملی- تاریخی شهر و سایر جاذبه های گردشگری نظیر اسطوره ی موسیقی و نابغه آواز کشوراستاد اقبال آذر ملقب به اقبال الوند، گفتگو با خانواده ی جانباز شهید علی اکبرسلیمانی تا تصویربرداری از شهر صنعتی به عنوان اولین وزیباترین شهر صنعتی ایران را شامل می شود.
گفتنی است این برنامه پس از گذراندن مراحل تولید وتدوین از شبکه شما با اطلاع رسانی قبلی توسط روابط عمومی شهرداری الوند پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی