شهردار الوند در مصاحبه ی تلویزیونی: جهت رفاه حال شهروندان پروژه ی ساختمان اداری شهرداری به بیمارستان دولتی تغییر کاربری می یابد

با پیشنهاد شهردار و تصویب اعضای شورای اسلامی شهرالوند، ساختمان در حال احداث شهرداری جهت رفاه حال شهروندان به بیمارستان دولتی اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ یدا… لطفی شهردار الوند در مصاحبه ی اختصاصی با خبرنگار صدا و سیمای مرکز قزوین با اشاره به فقدان بیمارستان دولتی در شهر جهت مراجعه ی مردم الوند و نواحی اطراف اعلام کرد: با همکاری شورای اسلامی شهر تصمیم گرفتیم پروژه ی بزرگ 10 میلیارد تومانی ساختمان شهرداری را که در 4 طبقه و در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع در حال احداث است را به عنوان بیمارستان دولتی تغییر کاربری دهیم.
وی تأکید کرد: این پروژه دارای 50 درصد پیشرفت فیزیکی است که تغییر کاربری آن با کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و هماهنگی مسوولان استانی و شهرستانی صورت گرفته است.
لطفی در پایان افزود: نظر به اینکه این ساختمان در نقطه ی مناسبی و تقریباً در جنوبی ترین نقطه ی شهر قرار دارد و مجروحین حوادث و اتفاقات جاده ی قزوین به بوئین زهرا را نیز پوشش داده و در دسترس ساکنین شهرها و روستاهای حد فاصل الوند تا بوئین زهرا می باشد.
شایان ذکر است تغییر کاربری این ساختمان و احداث بیمارستان، مشکل نبود بیمارستان دولتی در شهرستان البرز بویژه شهر الوند که منطقه ای کارگر نشین است را برای همیشه حل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی