شهردار الوند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه: مردم شهر الوند استحقاق و شایستگی بهترین خدمات را دارند

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ لطفی شهردار الوند در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه شهر الوند ضمن گلایه از عدم تخصیص عادلانه بودجه به شهر الوند گفت: استقرار شرکتها و واحدهای صنعتی و اثرات آلایندگی آنها و نحوه ی تخصیص غیر عادلانه بودجه به شهر الوند اجحافی است که در حق شهروندان فهیم این شهر صورت می گیرد که در این راستا از اداره ی کل امور مالیاتی استان انتظار داریم در تخصیص بودجه ها به الوند نگاه ویژه ای داشته باشند.
وی در ادامه به بیان معضل تاریکی معابر شهر الوند پرداخت و اظهار داشت: متأسفانه تاریکی معابر شهر الوند و نصرت آباد بخاطر نبود تیرهای چراغ برق، خطرات جانی و مالی زیادی را برای شهروندان در پی دارد. لذا از مدیریت امور برق شهرستان و استان خواستاریم در این خصوص اقدام عاجل و جدی نموده و از وقوع حوادث آتی پیشگیری گردد.
لطفی در ادامه ی بیان مشکلات و مسایل شهروندان عنوان کرد: مردم شهر الوند از نبود یک بیمارستان دولتی در رنج و زحمت هستند لذا شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند بر آن شدند یک گام اساسی و ماندگار در این زمینه بردارند، به همین منظور ساختمان در حال احداث شهرداری را در مساحتی به وسعت 15 هزار متر و 10 هزار متر زیر بنا را جهت ساخت بیمارستان دولتی به مردم شهر الوند اهداء کردند.
وی در توضیح نحوه ی تغییر کاربری ساختمان شهرداری گفت: طی بازدیدی که توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه کارشناسان و مهندسان آن دانشگاه از ساختمان در حال احداث شهرداری صورت گرفت ضمن تأیید بر قابلیت تغییر ساختار و کاربری ساختمان مذکور، صحّه گذاشته و متعهد شدند که ظرف 20 تا 24 ماه آینده پروژه آماده و مورد بهره برداری قرار گیرد.
شهردار الوند همچنین در توضیح پروژه های پیش روی شهرداری گفت: احداث پل غیر همسطح در تقاطع خرمشهر(سه راه مدرسه)، احداث پل غیر همسطح از بلوار خلیج فارس بسمت جاده ی ورودی به اتوبان تهران (روی پل راه آهن)، احداث پل مکانیزه عابر پیاده در میدان لاله، ساخت پارک 20 هکتاری در الوند و 10 هکتاری در ناحیه ی شهری نصرت آباد، احداث رینگ کامل کمربندی شهر الوند بمنظور ساماندهی ترافیکی و جلوگیری از تردد خودروهای سنگین در شوارع شهری از پروژه های اصلی شهر الوند محسوب می شوند که در آینده ی نزدیک پس از طی مراحل مطالعه و بررسی، روند اجرایی آن شروع می شود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: در مجموعه ی مدیریت شهری اعتقاد راسخ بر این است که اجرای پروژه ی کارشناسی نشده خیانت محسوب شده و نه تنها هیچ گره ای از مشکلات مردم نگشوده و حتی مشکلاتی را هم ایجاد می کند.
شایان ذکر است؛ تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری نیز در نماز جمعه حضور داشتند و در پایان نمازگزاران، مشکلات خود را با شهردار الوند در میان گذاشتند.

DSC_4061 DSC_4151 DSC_4176

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی