تفاهم نامه ی بیمارستان اهداء شده از سوی شهردار الوند با حضور وزیر بهداشت به امضاء رسید

روز پنجشنبه دهم آذر ماه و همزمان با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی تفاهم نامه ی هبه ی ساختمان در حال ساخت شهرداری الوند جهت تغییر کاربری و تبدیل به بیمارستان دولتی در سالن جلسات دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین به امضاء طرفین رسید.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این جلسه دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ضمن قدردانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند گفت: نظر به گستردگی خدمات حوزه ی بهداشت و درمان اقداماتی همچون اقدامی که شهرداری الوند نموده است ضروری بوده و کمک حال وزارت بهداشت در این حوزه خواهد بود.
در ادامه عسگری فرماندار شهرستان البرز با اشاره به جمعیت شهرستان البرز و انبوه بیمه گزاران تحت پوشش تأمین اجتماعی در این شهرستان بویژه منطقه ی کارگر نشین الوند خواستار توجه ویژه ی دولت در تمامی حوزه ها بویژه حوزه ی بهداشت شده و همچنین در خصوص اجرای طرح سلامت نیز از وزیر بهداشت قدردانی نمود.
یدا… لطفی شهردار الوند نیز ضمن تقدیر از استاندار قزوین، مدیرکل دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین و اعضای شورای اسلامی شهر الوند در خصوص همکاری در جهت اهداء ساختمان شهرداری و تبدیل آن به بیمارستان، هدف از این اقدام را مرتفع نمودن مشکل نبود بیمارستان دولتی در شهر الوند و مشکلات مبتلابه در این خصوص عنوان کرده و افزود: زحمات و رنجهای وارده به مردم شهر الوند بخاطر نبود بیمارستان دولتی در شهر که عمدتاً قشر کارگر و زحمتکش در آن ساکن هستند، مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر را برآن داشت تا گامی اساسی و خداپسندانه در این جهت بردارند که امروز با حضور وزیر بهداشت شاهد امضای تفاهم نامه مربوط به آن هستیم.
یدا… لطفی ابراز امیدواری کرد: وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی نیز در ادامه ی راه همت ویژه ای را بکار گرفته و بزودی بیمارستان دولتی مذکور را تقدیم مردم فهیم شهر الوند نمایند.
شایان ذکر است پس از جلسه ی یاد شده وزیر بهداشت بهمراه استاندار قزوین و مدیرکل دانشگاه علوم پزشکی قزوین در محل ساختمان در حال ساخت شهرداری الوند حاضر و از نزدیک از این پروژه بازدید و امکان تغییر پروژه به بیمارستان را تأیید نموده و از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند قدردانی نمود.
گفتنی است ساختمان شهرداری در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع و با 10 هزار متر مربع زیربنا در 4 طبقه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان، 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در نبش میدان امام علی (ع) شهر الوند (ورودی شهر از سمت جاده ی بویین زهرا) قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی