شهردار الوند: شرکت شهر صنعتی البرز آمادگی اجرای طرح فاضلاب ناحیه ی شهری نصرت آباد را دارد

شهردار الوند: درصورت مشخص نمودن 10 هکتار زمین توسط شورای کشاورزان در ناحیه ی شهری شهرداری آماده ی خرید زمین به نرخ روز و احداث پارک 10 هکتاری را دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این جلسه که در سیزده دیماه و بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند، اعضای شورای اسلامی شهر الوند و تعدادی از مدیران شهرداری الوند در مسجد صاحب الزمان(عج) ناحیه ی شهری نصرت آباد برگزار شد، یدا… لطفی شهردار الوند در ابتدای سخنان خود ضمن محکوم نمودن شهادت روحانی شیعه عربستانی شیخ نمر باقر النمر گفت: حکومت آل سعود با این حرکت اوج توحش فکری خود را در دنیا به نمایش گذاشت وبه فرموده ی رهبر معظم انقلاب قطعا خون این مجاهد نستوه گریبان حکومت ال سعود را خواهد گرفت. لطفی در ادامه با ورود به مسائل حوزه ی ناحیه شهری از عملکرد شرکت آب و فاضلاب به دلیل تعلل در اجرای پروژه ی فاضلاب شهری نصرت آباد انتقاد کرده و با تاکید بر لزوم پاسخگویی مسوولان ذیربط، به مشکلات مبتلابه شهروندان در این حوزه، اظهار داشت: شهرداری در این حوزه در سنوات گذشته و هم در حال حاضر اعتبارات زیادی اختصاص داده است که در اعتبارات سال آتی نیز قریب به دو میلیارد تومان برای این امر در نظر گرفته است که متاسفانه علیرغم مساعدت و همکاری شهرداری هیچگونه اقدامی را از سوی شرکت آب و فاضلاب برای رفع این معضل بهدشتی بزرگ شاهد نیستیم.
وی اضافه کرد: از آنجاییکه پروژه ی فاضلاب شهری نصرت آباد از اولویت های اساسی شهروندان این ناحیه محسوب می شود و به خاطر اجرای این پروژه، آسفالت این منطقه را متوقف کرده ایم لذا در صورت عدم انجام آن توسط شرکت آب و فاضلاب، شرکت شهر صنعتی آمادگی کامل را برای اجرای این پروژه دارد.
شهردار الوند در ادامه به بیان پروژه و طرحهای آتی ناحیه ی شهری نصرت آباد با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان پرداخت و افزود: مطالعه و طراحی میدان ورودی شهر از ابتدای بلوار امام (ره)، طراحی و اجرای میدان ورودی شهر از ابتدای بلوار ولیعصر(عج)، مطالعه، طراحی و اجرای کمربندی جنوبی شهر، پروژه ی امتداد خیابان درویشی تا تقاطع طالقانی، مطالعه و اجرای ساماندهی 30 هکتار بافت فرسوده و تملکات را از جمله مهمترین پروژه های مدنظر شهرداری برای ناحیه شهری نصرت آباددر سال 95عنوان کرد.
لطفی ضمن تأکید بر حس مشارکت و عینیت یافتن آن در قالب کمک در احداث پروژه های شهرداری از قبیل احداث پارک 10 هکتاری در ناحیه ی شهری نصرت آباد، ابراز داشت: بدون مشارکت مطلوب شهروندان اجرای پروژه های شهرداری تحقق نمی یابد لذا شهروندان به هر طریق ممکن از جمله پرداخت عوارض، اختصاص زمین و …. می توانند نقش موثر خود را ایفا نمایند.
در پایان این مراسم نیز از حجت اله نعیمی مدیر ناحیه ی شهری نصرت آباد از سوی حوزه ی مقاومت بسیج امام جواد(ع) بخاطر خدمات صادقانه و کار جهادی ایشان با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی