بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از ساختمان اهدایی شهرداری الوند جهت ساخت بیمارستان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند: ظهر روز پنجشنبه هفدهم آذر ماه جعفر علیزاده معاون وزیر و شهرسازی بهمراه حبیبی معاون فنی و عمرانی استاندار قزوین و مانی فر مدیر کل راه و شهرسازی استان قزوین از ساختمان اداری و در حال ساخت شهرداری الوند که به تازگی جهت ساخت بیمارستان اهدا گردید، بازدید و از نزدیک در جریان روند ساخت بنای این بیمارستان قرار گرفته و دستورات لازم را درخصوص نحوه ی اعمال تغییرات به مدیر کل راه و شهرسازی استان صادر نمود. علیزاده در این دیدار ضمن قدردانی از اقدام انسانی و خدا پسندانه شهردار و شورای اسلامی شهرالوند گفت: به ندرت شاهد آن هستیم که در یک شهر مدیریت شهر ی تا این حد به حوزه ی درمان اهمیت دهد که این اقدام راه و شهرسازی را نیز برآن خواهد داشت تا با سرعت دهی به ادامه ی راه، هرچه سریعتر ساختمان حاضر را تکمیل و راه اندازی بیمارستان را تسریع نماید.
یداله لطفی شهردار الوند نیز در این دیدار از معاون وزیر راه و شهرسازی خواست تا در ادامه ی پروژه، اداره ی کل راه و شهرسازی استان را یاری نموده و خواسته ی بحق مردم شهر الوند را محقق نمایند.
شهردار الوند در ادامه ی این دیدار ضمن ارایه ی نقشه های فنی و اجرایی ساختمان توضیحات فنی لازم را بهمراه کارشناسان فنی و عمرانی شهرداری به معاون وزیر ارایه و وی نیز ضمن بررسی کارشناسی نقشه ها، تقویت بعضی ستونها و تغییرات داخلی را پیشنهاد و اظهار داشت: بحمدا… نوع طراحی ساختمان به شکلی است که امکان تغییر کاربری و ساخت و تجهیز یک بیمارستان اورجینال برای شهر الوند وجود دارد.
دکتر حبیبی معاون عمرانی استاندار قزوین نیز ضمن ارایه ی توضیحاتی دراین خصوص، اقدام شهردار و شورای شهر الوند را قابل ستایش دانسته و از معاونت وزیر خواست در پاسخ اقدام خوب مسئولان این شهرستان از ظرفیت وزارت راه و شهرسازی برای رفع مشکلات مبتلابه این شهرستان بخاطر نبود بیمارستان دولتی پایان دهد.
گفتنی است هفته ی گذشته دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت نیز طی بازدید از این ساختمان و تأیید تغییر کاربری آن تفاهم نامه ی واگذاری به دانشگاه علوم پزشکی قزوین را امضاء و با توجه به کمبود تخت بیمارستانی در استان قزوین بر تسریع هرچه بیشتر این پروژه تأکید کرد.
لازم به ذکر است ساختمان اهدایی شهرداری در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع و با 10 هزار متر مربع زیربنا در 4 طبقه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان، 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مشرف به میدان امام علی (ع) شهر الوند (ورودی شهر از سمت جاده ی بویین زهرا) قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی