حضور شهرداری الوند در دومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریها

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند در این نمایشگاه شهرداریهای استانها و شهرستانهای کشور به همراه سازمانها و مناطق مربوطه حضور دارند و به ارائه گزارش عملکرد و خدمات مختلفی به بازدیدکنندگان می پردازند. در این زمینه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ….

در این نمایشگاه شهرداریهای استانها و شهرستانهای کشور به همراه سازمانها و مناطق مربوطه حضور دارند و به ارائه گزارش عملکرد و خدمات مختلفی به بازدیدکنندگان می پردازند.
در این زمینه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری الوند نیز با برپایی غرفه ای در این نمایشگاه حضور یافته است و دستاوردها و عملکرد خود را طی 4 سال گذشته ارائه می دهد.
طبق گفته مسئولان این نمایشگاه، این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه در تاریخ مدیریت شهری است و در طول برگزاری آن شهرداریها و سازمان خدمات شهری به تعامل با یکدیگر خواهند پرداخت.
بیش از 300 شهرداری و 200 شرکت خدمات و مدیریت شهری و سازمان های وابسته در این نمایشگاه شرکت کرده اند و از بعد دیگر می توان گفت این نمایشگاه بزرگترین بستر تعامل و هم افزایی نهادی عمومی دولتی است.
در حوزه تکنولوژی و مدیریت شهری این شرکتها و سازمانها با هم به رقابت خواهند پرداخت و هر نهاد به وضعیت مدیریتی اشراف بیشتر پیدا خواهد کرد.
در این نمایشگاه مشخص خواهد شد که شهرداریهای کشور بر اساس سند چشم انداز در کجا قرار دارند و بالطبع این پرسش ها به میان خواهد آمد که در حوزه مدیریت شهری جایگاه شهرداریها و سازمان های تابعه کجاست و در آینده رو به چه سمت و سویی خواهد داشت.
اهداف خاصی که این نمایشگاه دنبال خواهد کرد عبارتند از به روز رسانی شاخص های مدیریت شهری و افزایش سرعت فعالیت شهرداریها در جهت کسب رضایت مندی شهروندان،کسب خلاقیت ها،توانمند کردن نظام مدیریت شهری و همچنین اعلام راهبردهای علمی شهرداری ها.
محورهای اصلی این نمایشگاه مدیریت بحران و خدمات شهری، حمل و نقل شهری، عمران و توسعه شهری، شهرداری الکترونیک، امور اجتماعی، آموزش و پژوهشهای شهری و اقتصاد شهری و فرصتهای سرمایه گذاری است. در واقع تمام تلاش برگزارکنندگان این نمایشگاه که در حقیقت نوعی جشنواره در حوزه مدیریت شهری نیز هست بر این خواهد بود که در سال آینده به شکل بین المللی برگزار شود.
شایان ذکر است دومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های کشور21 تا 24 آبان ماه توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می شود

IMG_1475 IMG_1479 IMG_1353 IMG_1451

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی