یدا… لطفی شهردار الوند برنامه های شهرداری را برای دهه مبارک فجر تشریح کرد

غبار روبی مزار شهدا، تزئین معابر شهر الوند و نصرت آباد و برگزاری جشن بزرگ انقلاب، از برنامه های عمده شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند در دهه ی مبارک فجر می باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ یدا… لطفی شهردار الوند در گفتگوی ویژه با خبرنگار ما که به منظور تشریح برنامه های دهه فجر شهرداری الوند تشکیل شد، با بیان اینکه اساس و بسته تمامی برنامه های شهرداری در این دهه معطوف به بازخوانی منظومه ی فکری امام راحل است، گفت: انقلاب اسلامی در هیچ کجای دنیا بدون نام خمینی(ره) شناخته نشده و تمامی برنامه های این دهه حول افکار امام(ره) برنامه ریزی شده است.
وی در بخش فضاسازی شهر تصریح کرد: از روز 12 بهمن کلیه ی معابر اصلی شهر با پرچمهای انقلاب و نوشته هایی از دوران انقلاب آذین بندی شده و یاد و خاطرات آن روزهای انقلاب را زنده خواهد کرد.
لطفی در ادامه به هماهنگی با آموزش و پرورش جهت نواختن زنگ انقلاب در یکی از مدارس شهر و حضور فعال شهرداری در کلیه ی برنامه های ستاد دهه ی فجر اشاره کرد و افزود: در روز 12 فروردین نیز برنامه ای با عنوان گوهر تابان در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار خواهد شد که به صورت جنگ شادی با حضور هنرمندان شبکه استانی در آیتم های گوناگون کودک، طنز، موسیقی و … به مدت 90 دقیقه از شبکه ی قزوین به طور زنده پخش خواهد شد.
شهردار الوند در پایان گفت: هر اقدامی که در این دهه مبارک صورت می گیرد در مقابل عظمت و بزرگی شهدای انقلاب ناچیز است و ما هر چه داریم از برکت خون این عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی