در بازدید از پروژه های عمرانی مطرح شد : تا کید آگشته شهردار الوند بر اتمام پروژه های نیمه کاره

در بازدید از پروژه های عمرانی مطرح شد : تا کید آگشته شهردار الوند بر اتمام پروژه های نیمه کاره….

آگشته شهردار الوند در گفتگوی کوتاهی با تاکید بر اتمام سریع پروژه های عمرانی نیمه کاره ، افزود : مردم ولی نعمتان ما هستند و ما باید برای آسایش آنها تلاش کنیم .

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند آگشته در این گفتگو که در حضور پرسنل عمران و ناظرینپروژه های عمرانی صورت گرفت ، خواستار تسریع در اجرای دو پروژه شروع شده ی تعریض کوچه شهید چمران و شهید غفاری به دلیل گودبرداری این دو معبر و آغاز بارش های پاییزه شد و افزود : هیچ توجیهی برای کار نکردن وجود ندارد و باران و برف بهانه است . اگر بخواهید می توانید در اسرع وقت این دو پروژه را تمام کنید تا مردم بیش از این در زحمت نباشند .
آگشته در بخش دیگری از سخنان خود ، به حضور همه ناظرین پروژه های عمرانی در محل اجرای پروژه ها تاکید کرد و گفت اگر پیمانکاران کوتاهی می کنند بدون فوت وقت او را خلع ید کنید . مردم که مسخره پیمانکار نیستند . مردم ما را می شناسند و ما هم باید به آنها خدمات مطلوب بدهیم .
شایان ذکر است در بازدید امروز شهردار الوند از پروژه های عمرانی مذکور ، در صورت مساعد بودن شرایط جوی ، نسبت به آسفالت کوچه شهید چمران اقدام خواهد شد و کوچه غفاری نیز با توجه به وجود اشکال در تاسیسات آب و فاضلاب و رفع عیب آنها توسط اداره آبفای البرز ، به تاخیر افتاده که امیدواریم با پایان مهلتی که شهرداری به اداره مذکور داده است ، نسبت به ترمیم و بهسازی کوچه اقدام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی