شهردار الوند بر اجرایی شدن پارک 10 هکتاری در نصرت آباد تأکید کرد

شهردار الوند با حضور در ناحیه ی شهری نصرت آباد بر اجرایی شدن پارک ده هکتاری تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ لطفی شهردار الوند در جلسه ای که با حضور تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر الوند، هیأت امنای مساجد ناحیه شهری نصرت آباد و تعدادی از مدیران شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: خواست جدی شهروندان نصرت آباد پروژه ی فاضلاب شهری و احداث پارک 10 هکتاری است که متأسفانه علیرغم تأکید شورای محترم و حمایت های شهرداری هیچگونه اقدامی  در این خصوص از سوی شرکت آبفا و کشاورزان شاهد نبودیم.

وی با اشاره به بوروکراسی اداری در شهرداری از آن به عنوان ایراد بزرگ یاد کرد و افزود: می بایست بوروکراسی زاید از شهرداری برچیده شود تا شاهد رشد و بالندگی در حوزه ی عملکردی شهرداری باشیم.

لطفی با تأکید بر جسارت در اجرای پروژه های عمران شهری گفت: فعالیت در پروژه های عمرانی خیر و برکت دارد بطوریکه از ابتدای تصدی اینجانب به عنوان شهردار علاوه بر اجرای پروژه ی عظیم تعریض بلوار خلیج فارس توانستیم 7 میلیارد از بدهی های گذشته شهرداری را نیز پرداخت کنیم.

وی خلف وعده ی کشاورزان ناحیه شهری نصرت آباد را از مهمترین موانع احداث پارک 10 هکتاری در آن منطقه عنوان کرد و گفت: قرار بر آن بود که در ازای شرکت در مزایده ی املاک شهرداری، زمین پروژه ی احداث پارک 10 هکتاری از سوی کشاورزان تأمین گردد که متأسفانه حتی یک نفر هم در این مزایده شرکت نکرد.

شهردار الوند در پایان با تأکید بر لزوم اجرایی شدن پارک 10 هکتاری در نصرت آباد، اظهار امیدواری کرد: از آنجاییکه هیچ چیز برای من مهمتر از احداث پارک برای شهروندان ناحیه شهری نصرت آباد نیست، سال آینده به طور قطع این پروژه عملیاتی شده و شهروندان این ناحیه سال خوبی را تجربه خواهند کرد.

در این جلسه دکتر ملایی نیز با اشاره به مشکلات موجود در ناحیه شهری نصرت آباد از جمله عدم وجود پاسگاه نیروی انتظامی، بر تعامل و همفکری مسئولان استانی و شهرستانی جهت رفع مشکلات تأکید کرد و مشارکت شهروندان را پشتوانه ی مناسبی جهت ارائه خدمات مطلوب شهری دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی