به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت :نشست روشنگری سیاسی در شهرداری الوند

همزمان با هفته بسیج و با حضور کارکنان شهرداری الوند نشست روشنگری سیاسی در شهرداری الوند برگزار شد .
حجت الاسلام مصائبی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه البرز با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و ماه عزای حسینی ، حضور قلبی و معنوی را در این ماه نورانی خواستار شد و گفت : امروز بیداری اسلام در جهان با عاشورا پیوند خورده است و این نهضت عاشورای حسینی است که پیام صلح و آزادی در جهان دارد .
وی با بیان اینکه هفته هایی مثل هفته دفاع مقدس و بسیج برای این است که ما را به قرآن و اهل بیت نزدیک تر کند . به همین لحاظ است که بسیجی پوست و گوشت و استخوانش با قرآن و محرم و غدیر پیوند خورده است .
حجت الاسلام مصائبی در ادامه اظهار داشت : اول بسیجی عالم حضرت امیر است چون ایشان خودش را وقف دین و اسلام کرده است و امروز بسیج داشته های خودش را مدیون امیرالمومنان است .
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه البرز ایجاد نهاد بسیج مستضعفان را توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نشان از هوش بالای حضرت امام دانست و گفت : حضرت امام آنچه را که در خشت خام می دید خیلی ها در آینه هم نمی دیدند .
وی با اظهار اینکه امروز مردم هوشیار ایران نخواهند گذاشت که فتنه های دشمن به انقلاب تنومند ایران اسلامی صدمه بزنند چون مردم اکنون خود صاحب انقلابند و باید نگهبان این خوبیها و ارزشها باشند و مسئولیت نگهداری و نگهبانی از این انقلاب خود مردم هستند . چون اینها از مکتب امام حسین(ع) آموخته بودند که از انقلابشان به خوبی دفاع کنند .
ایشان ریشه تمام گرفتاریهای دنیا را در ظلم و ستم سردمداران آن کشورها دانست و گفت : باید تفکر بسیجی در تمام دنیا تسری پیدا کند و این تفکر ناب محمدی اکنون در قالب بیداری اسلامی در دنیا خودش را نشان می دهد .
حجت الاسلام مصائبی در پایان ، تهمت هایی را که از سوی آمریکا به ایران زده می شود نشان از ترس و ذلت آنها دانست و گفت : آمریکا امروز دست به هر کاری که می زند شکست می خورد و ما باید بدانیم که آمریکا برای زمین گیر کردن ایران برنامه های زیادی دارد و باید مثل همیشه هوشیارانه نقشه های شوم این شیطان بزرگ را نقش بر آب کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی