شهردار الوند در جلسه مشترک ،اعضاء شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری: برای اجرای پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب (اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل)هم قسم شده ایم.

لطفی شهردار الوند با حضور در جمع کارکنان شهرداری برنامه های سال آینده ی شهرداری را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این جلسه که در روز 14 فروردین ماه بعد از نماز ظهر و عصر در نمازخانه شهرداری الوند با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، کلیه مدیران و پرسنل شهرداری برگزار شد، لطفی شهردار الوند ضمن تبریک سال نو، هدف از تشکیل این جلسه را ضمن برگزاری دید و بازدیدهای مرسوم اداری، عهد و پیمانی دانست که پرسنل شهرداری با خود و خدای خود در مکان مقدسی می بندند تا برای توسعه، عمران و آبادانی شهر از هیچ کوششی فروگذاری نکنند.
وی در ادامه اظهار داشت: امسال از طرف مقام عظمای ولایت اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است که امیدوارم با تلاش و همکاری همه دوستان در مجموعه شهرداری بتوانیم این شعار را به نحو شایسته تحقق بخشیم.
لطفی افزود: در سال جدید می بایست با دستان پرتوان پرسنل و همکاری شورای محترم جلوی موانع پیشرفت و توسعه بایستیم چرا که مردم در همه ی عرصه ها چنان با اقتدار ظاهر شده اند که امیدوارم با خلوص نیت و وجدان کاری بتوانیم در سال جدید پروژه های تعریف شده را با قدرت به پیش بریم تا شرمنده ی مردم عزیز شهرمان نباشیم.
وی با اشاره به سه برابری شدن بودجه سال جدید نسبت به سال گذشته عنوان کرد: با کمی همت ثابت خواهیم کرد که این بودجه محقق شدنی است و ماحصل آن یک اقدام انقلابی در اجرای پروژه ها در شهرداری الوند خواهد بود.
شهردار الوند در تشریح پروژه های شهرداری در سال 95 گفت: شرکت شهر صنعتی بابت اجرای باند کندروی بلوار خلیج فارس 10 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده است هممچنین شهرداری بابت اجرای پروژه های شاخص خود از جمله کمربندی شهر 500 میلیارد ریال از طریق قرارداد با قرارگاه خاتم در نظر گرفته است که در مجموع می توان گفت تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری کلیه پروژه های عمرانی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال به پیمانکاران واگذار می شود.
وی با اشاره به همدلی، همراهی و دلسوزی اعضای شورا و تعهد پرسنل شهرداری، این شاخص ها را در اجرای مطلوب پروژه ها و رضایت شهروندان موثر دانست و افزود: برای پیشبرد امور می بایست نخست نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و سعی در رفع و تبدیل آن به نقاط قوت کنیم.
لطفی ارائه گزارش مدام از فعالیت واحدهای مختلف شهرداری را در راستای ارزیابی عملکرد مدیران مثبت ارزیابی کرد و افزود: این گزارشات می بایست به صورت دوره های سه ماهه و ششماه تدوین و به صورت هفتگی توسط واحدها ارایه گردد تا کلیه ی واحدهای شهرداری از عملکرد مدیران دیگر نیز شناخت حاصل نمایند که خود این امر نیز به بالا بردن کارآیی در مجموعه شهرداری خواهد انجامید.
وی در خصوص ساماندهی و احیای بافت های فرسوده در شهر الوند گفت: بازآفرینی محیط شهر الوند برای نخستین بار است که در سطح استان در حال انجام است که خود این امر می تواند نقطه قوتی در عملکرد شهرداری محسوب گردد.
شهردار الوند در پایان خطاب به کلیه پرسنل شهرداری تصریح کرد: بیایید با بستن عهد و پیمان در تحقق شعار سال و اجرای پروژه های جدید و محقق شدن بودجه، سال پرباری برای مردم به ارمغان آوریم.
در ابتدای این مراسم رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند نیز با تبریک سال جدید و ضمن تقدیر از برگزاری این جلسه که خود اقدامی در تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از تضییع حقوق آنها محسوب می شود، گفت: امیدوارم تشکیل این جلسات هرساله تداوم یابد تا به سبب دید و بازدیدهای پراکنده حق ارباب رجوع تضییع نگردد.
وی در ادامه با اشاره به عنوان شعار سال اذعان داشت: برای تحقق سالی که به فرمایش رهبر معظم سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری گردید نیاز به همکاری و تلاش همه جانبه واحدهای مختلف در مجموعه ی شهرداری است که با توجه به جهش بودجه ای در سال 95 و نسبت 80 درصدی به 20 درصدی عمرانی و جاری، این همکاری و تلاش بیش از پیش احساس می گردد تا انشاءا… از این طریق بتوانیم طعم شیرین خدمت را به شهروندان بچشانیم.
رفائی نژاد در پایان از حضور پرشور پرسنل شهرداری در صفوف نماز جماعت تقدیر کرد و افزود: با توجه با اینکه در قانون زمان خاصی برای حضور پرسنل در نماز جماعت ذکر شده است امیدوارم نماز جماعت با همین شور و نشاط در بین پرسنل شهرداری نیز تداوم داشته باشد.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_161711111111112

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی