حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند: مجموعه اقدامات شورا و شهرداری در سال گذشته منتج به کاهش چشمگیر شکایات و گله مندی مردم از شهرداری شده است

همزمان با آغاز سال جدید لطفی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند در دفتر امام جمعه شهر الوند و تعدادی از ادارات شهرستان حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگ شهرداری الوند؛ در این دیدار ها لطفی شهردار الوند ضمن اشاره به برنامه های شهرداری در سال جدید اظهار داشت: یکی از برنامه های سال 95 جذب سرمایه گذاران خارجی در بازآفرینی محیط های شهری است که ضمن احیاء و بازسازی بافت های فرسوده، فضاهای کاربردی جدیدی در حوزه ی شهری ایجاد خواهد شد.
وی ضمن گله مندی از همکاری تعدادی از ادارات کل استان گفت: انتظار و توقع ما از برخی ادارات که در حوزه خدمت رسانی با شهرداری خدمات مکملی انجام می دهند این است که همگام با شهرداری در ارائه ی خدمت به شهروندان الوند و نصرت آباد همکاری نمایند که متأسفانه هیچ نشانه ای از همکاری در حل مشکلات و معضلات شهر الوند و نصرت آباد از سوی این ادارات مشاهده نمی شود.
لطفی در ادامه با اشاره به فرمایش رهبری در نامگذاری سال 95 تصریح کرد: تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل که به عنوان شعار سال توسط مقام معظم رهبری تعیین شده است در حوزه ی شهری قطعاً با همدلی و همراهی ادارت و ارگانهای شهرستان و همچنین شورای محترم شهر میسر خواهد بود که نتیجه ی آن جز پیشرفت و توسعه شهر و در نهایت رضایتمندی شهروندان نخواهد بود.
شهردار الوند ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص همکاری در تصویب بودجه سال 95 اظهار امیدواری کرد: با شروع سال جدید اقدامات لازم در خصوص انعقاد قرارداد پروژه های عمرانی انجام گرفته است بطوریکه تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری 600 میلیارد قرارداد عمرانی منعقد و مراحل اجرایی آن آغاز خواهد شد که نمونه بارز آن اجرای پروژه ی کمربندی شهر است که ان شاءا… با اجرای آن گره کور ترافیکی شهر مرتفع گردد.
در این دیدارها حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهر الوند ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه اقدامات شورا و شهرداری در سال گذشته که منتج به کاهش چشمگیر شکایات و گله مندی مردم از شهرداری شده است، تحقق بودجه سال 95 را تحولی بزرگ در شهر عنوان کرد و افزود: تمام تلاش مجموعه ی شورا و شهرداری ارایه ی خدمت مطلوب به شهروندان می باشد که در نهایت خوشنودی خدا و مردم را به همراه دارد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: با نامگذاری سال جدید توسط مقام عظمای ولایت به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل کمر دشمنان داخلی و خارجی شکسته می شود و این روند به استحکام اقتصاد خواهد انجامید.
عسگری فرماندار شهرستان البرز نیز با اشاره به وضعیت اقتصادی سال گذشته در کشور اظهار داشت: الحمدلله وضعیت اقتصادی خوبی در کشور حاکم است بطوریکه در سال گذشته هیچگونه تجمع کارگری نداشتیم و این نشانه ی آنست که از لحاظ روانی مردم با خیال راحتتر و در آسایش نسبی بودند.
وی در ادامه افزود: نگاه استاندار محترم به شهر الوند نگاه توسعه ای است که می بایست در این راستا به فعالسازی بخش خصوصی بپردازیم. الحمدلله در این حوزه، شهردار و شورای اسلامی شهر الوند موجب سربلندی شهرستان شده اند که با تبلیغ و معرفی شهرستان می توانیم نسبت به جذب سرمایه گذار اقدامات مؤثری انجام دهیم.
جلالی دادستان شهرستان البرز با اشاره به جمع صمیمی شورا و شهردار، از فعالیت هایی که شهرداری با شدت و حدّت پیگیری می شود قدردانی کرده و اذعان داشت: کارهایی که در حال حاضر با جمع شورا و شهردار انجام می شود قبلاً جزو آرزوهای مردم بود.
وی در ادامه افزود: در خصوص منافع شهر و شهروندان همواره اعلام آمادگی کرده و همکاری لازم را با مجموعه ی مدیریت شهری انجام داده و می دهم.
جلالی با تأکید بر حفظ بیت المال، دیدگاه درست را حفاظت از بیت المال در همه شرایط عنوان کرد و گفت: این دیدگاه درست نیست که به شهرداری به عنوان ارگانی که می بایست هزینه های برنامه های سایر ادارات را تأمین می کند نگاه شود و به جدّ باید در مقابل این دیدگاه ایستاد.
رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر در این دیدارها با اشاره به همکاری همه جانبه شورا و شهرداری با ادارات شهرستان بویژه فرمانداری، به بیان مسائل و مشکلات مدیریت شهری نظیر نحوه ی تخصیص ارزش افزوده، فقدان زمین در شهر برای اجرای پروژه های عمرانی مخصوصاً احداث فضاهای آموزشی در نصرت آباد پرداخت.
قدمی نائب رییس شورای اسلامی شهر نیز با اشاره به بحرانهای اقتصادی موجود در شرکت های صنعتی البرز گفت: از مسوولین استان تقاضا داریم ضمن جلوگیری از خروج شرکت های موجود در شهر صنعتی البرز و در راستای حمایت همه جانبه از شرکتهای صنعتی به جهت دارا بودن ظرفیت های لازم و وجود زیرساخت های مناسب در شهر صنعتی البرز، به رشد و گسترش صنعت در این شهر بپردازند.
لازم به یادآوری است که دیگر اعضای شورای اسلامی شهر، هر کدام در حوزه های مختلف، به بیان مسایل و مشکلات و راهکارهای مورد نظر خود پرداختند.

DSC_1779 DSC_1766 DSC_1794 DSC_1827

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_1741

دفتر امام جمعه محترم

دفتر امام جمعه محترم

DSC_1866 DSC_1859 DSC_1857 DSC_1833

????????????????????????????????????

دارالقرانshoaresale95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی