یدا… لطفی شهردار الوند: با توجه به تعداد جمعیت ساکن در ناحیه ی شهری نصرت آباد، احداث کلانتری در این ناحیه ضروری است

جلسه ی مشترک شورای کشاورزان ناحیه ی شهری نصرت آباد با شهردار و شورای اسلامی شهر الوند با موضوع تأمین زمین برای اجرای پروژه های شهرداری در آن ناحیه شهری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ جلسه ی مشترک اعضای شورای اسلامی شهر الوند با شورای کشاورزان ناحیه ی شهری نصرت آباد با حضور لطفی شهردار الوند، اعضای شورای اسلامی شهر الوند و جمعی از مدیران شهرداری در صبح روز چهارشنبه 25 فروردین ماه در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر تشکیل و در خصوص تعیین تکلیف زمینهای مورد نیاز برای احداث کتابخانه، مدرسه و بوستان ده هکتاری، بحث و گفت و گو شد.
شهردار الوند در این جلسه اظهار داشت: احداث کتابخانه و مدرسه در راستای توسعه ی فضاهای فرهنگی و افزایش سرانه این نوع کاربری ضروری می باشد و امیدوارم با معاوضه ی زمینهای مورد نیاز جهت احداث این ابنیه با شورای کشاورزان، مشکل عمده ی شهروندان عزیز این ناحیه ی شهری حل گردد.
لطفی با اشاره به اینکه شهرداری الوند گامهای محکمی را در راستای عمران و آبادانی ناحیه ی شهری نصرت آباد برداشته است، افزود: با مذاکره ای که با فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان البرز داشته ایم قول مساعد در جهت استقرار کلانتری در این ناحیه را داده اند و این شهرداری نیز آمادگی کامل در جهت پرداخت مبلغ رهن ساختمان مورد نیاز و اهدای یک دستگاه سمند جهت استفاده در این ناحیه را دارد.
وی در ادامه گفت: دو قطعه از زمینهای در اختیار اداره آموزش و پرورش در بافت مسکونی، 3000 متر مربع زمین جهت احداث مدرسه به صورت معوض داده می شود و انشاءا… به زودی شاهد کلنگ زنی و احداث مدرسه و در آینده ای نزدیک احداث کتابخانه در این ناحیه شهری خواهیم بود.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: در جلسه ای که با حضور استاندار محترم، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، شورای کشاورزان، مدیرکل مسکن و شهرسازی و شورای اسلامی شهر الوند تشکیل خواهد شد، شاهد حل و فصل معضلات موجود در بافت شهری و تعیین تکلیف مشکلات فنی و شهرسازی خواهیم بود.

DSC_1951 DSC_1946

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی