شهردار الوند در جمع مدیران و پرسنل شهرداری: کسانی که با سیاستهای شهرداری نمی توانند کار کنند خودشان را کنار بکشند و بیشتر از این خیانت نکنند و پست سازمانی را اشغال نکنند

شهردار الوند از روند اجرای امور در شهرداری با توجه به حجم بالای پروژه های سال جدید، انتقاد کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این جلسه که در صبح روز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه در ساعت 6:30 برگزار شد، یدا… لطفی شهردار الوند ضمن انتقاد از حرکت آهسته و بعضاً غیر وجدانی پرسنل در تحقق بودجه 80 میلیارد تومانی  شهرداری که 60 میلیارد تومان آن در بخش عمران شهری هزینه خواهد شد، گفت: این حرکت آهسته و غیر وجدانی موجب خسارت به کل مجموعه است که می بایست نسبت به این مسأله حساس باشیم و رضای خدا و شهروندان را در نظر گیریم.

وی شهرداری الوند را جزو شهرداریهای برتر کشور عنوان کرد و افزود: در گذشته شهرداری الوند به جهت اخذ یک درصد عوارض از کارخانجات به عنوان شهرداری تک محصولی شناخته می شد که با وضعیت امروز از نظر قابلیت تحقق بودجه قابل مقایسه نیست.

لطفی با اشاره به حجم بالای پروژه های عمرانی در سال جاری خاطر نشان کرد: بودجه پروژه های عمرانی از قبل اندیشیده شده است و مشکلی در تحقق آن نداریم فقط در حوزه هزینه های جاری است که کلیه ی پرسنل می بایست عزم خود را جزم کنند تا این قسمت از بودجه که شامل هزینه های جاری است را تحقق بخشند.

وی ضمن تشریح روند اجرایی  پروژه های تعریف شده، اظهار داشت: کمربندی غربی و جنوبی با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال، پارک 20 هکتاری با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال، پارک 13 هکتاری نصرت آباد با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال، زیرسازی و روکش آسفالت شهر الوند با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال و طراحی و اجرای پل مکانیزه با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال از عمده ترین پروژه های شهرداری در سال 95 محسوب می شوند که همزمان با اجرای آنها بهسازی جداول شهر، لکه گیری و ترمیم نوارهای حفاری، اصلاح سیستم اگوی ناحیه شهری، پیاده روسازی معابر ناحیه شهری، اصلاح بلوار شهرداری و پروژه های دیگر شهرداری نیز صورت می پذیرد.

وی در پایان صحبتهای خود با تأکید بر اعتقاد پرسنل بر کار و تلاش همدلانه تصریح کرد: در جلسات و هم اندیشی های متعدد سیاستهای کاری خود را بارها تکرار و از کلیه مدیران و پرسنل در راستای تلاش و همدلی بیشتر یاری خواسته ایم، چنانچه کسانی با سیاستهای شهرداری نمی توانند کار کنند خودشان را کنار بکشند و بیشتر از این خیانت نکنند و پست سازمانی را اشغال نکنند.

در ادامه این جلسه علیرضا خمسه عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر الوند ضمن قدردانی از تلاشها و پیگیریهای مجدّانه شهردار الوند در خصوص تنظیم بودجه سال 95 شهرداری با دیدی کاملاً عمرانی و تعریف پروژه های بزرگ و صدور دستور آغاز کلنگ زنی آنها گفت: یقیناً اجرای این پروژه ها، انقلاب عمرانی را در سطح شهر رقم خواهد زد.

وی با اشاره به اعتماد سازی شهروندان به شهرداری گفت: باید عملکرد شهرداری و تمایل شهروندان به پرداخت بدهیهای خود را مورد پایش و اندازه گیری قرار دهیم تا متوجه شویم چقدر شهرداری در راستای اعتماد سازی شهروندان عمل کرده است.

سخنگوی شورای شهر الوند در پایان سخنان تأکید کرد: باید به ارباب رجوع به عنوان مشتری احترام بگذاریم و درخواست شهروندان را به نرمی و ملایمت پاسخ دهیم.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی