پیام تبریک مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر الوند به مناسبت اعیاد شعبانیه

لطفی شهردار و رفائی نژاد رئیس شورای اسلامی شهر الوند در پیامی مشترک اعیاد شعبانیه را به شهروندان الوند و نصرت آباد تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این پیام که به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام زین العابدین (ع) صادر شده است، آمده است: مطلع ماه شعبان مصادف است با میلاد سه گوهر تابان که هر کدام دریایی از معنا هستند و خرسند کسانی که چون غواص در این دریاهای پر معرفت توشه ای از حقیقت را بر می دارند.

سوم شعبان میلاد یگانه پاسدار حریم اسلام ناب محمدی(ص) در نهضت عاشوراست که از جان گذشتگی و ایثار فرزندان این مرز و بوم در دفاع از حریم و حرم اهل بیت (ع) را تداوم بخشیده است.  فرزندان خلفی که به تأسی از مولای خود امام حسین (ع) لباس غیرت بر تن نموده و چونان شیرمردانی از سرزمین پارس امنیت حرم اهل بیت(ع) را با خون خود ضمانت می کنند.

چهارم شعبان میلاد یگانه پرچمدار صحرای کربلا حضرت ابوالفضل (ع) است که در نمونه و الگویی تمام عیار از جانبازی و ایثارگری در دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) و یادآور ایثار و از خودگذشتگی جانبازان غیور کشور در دفاع مقدس است که جان خود را به مانند مقتدای خود در طبق اخلاص نهاده و در جبهه های حق علیه باطل و در نبردی نابرابر به دفاع از این مرز و بوم پرداختند.

پنجم شعبان میلاد سید و سالار ساجدین حضرت امام زین العابدین(ع) است که درعبادت و نیایش اسوه ای نمونه و الگویی بی همتاست. این اعیاد گرانقدر را به تمامی شهروندان شهر الوند و نصرت آباد تبریک عرض نموده و از خداوند منّان توفیق روزافزون در زندگی آنان را خواستاریم.    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی