با حضور همتی استاندار قزوین؛ کلنگ اجرایی پروژه های بزرگ شهرداری به زمین می خورد

عملیات اجرایی 9 پروژه ی بزرگ شهرداری با حضور دکتر همتی استاندار قزوین و با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ یدا… لطفی شهردار الوند با اظهار جمله فوق افزود: کلیه ی مراحل عقد قرارداد این پروژه ها به اتمام رسیده و پیمانکاران بزرگ کشور از جمله قرارگاه سازندگی خاتم الاوصیاء و خاتم الانبیاء، آماده اجرای این پروژه ها هستند.

وی با بیان اینکه در این مرحله 9 پروژه و با اعتبار 260 میلیارد ریال به حالت اجرایی درآمده است که امیدوارم اهداف در نظر گرفته شده در طرح های مطالعاتی از جمله حل معضلات و مشکلات ترافیکی و جلوگیری از تردد خودروهای سنگین از مرکز شهر، ایجاد حس امنیت، آسایش و آرامش در شهروندان، دسترسی آسان به راههای خروجی شهر و … به نتیجه مطلوب برسد.

لطفی اجرای کمربندی غربی، اجرای کمربندی جنوبی، اجرای کتابخانه ناحیه شهری نصرت آباد، آماده سازی اراضی غرب بلوار معلم و بهسازی جداول بلوار معلم، جمهوری اسلامی، 22 بهمن و خیابان آزادی را از جمله پروژه های مهم ذکر کرد و گفت: کار احداث بوستان 20 هکتاری در شهر الوند و 10 هکتاری در ناحیه ی شهری نصرت آباد و دهها پروژه های عمرانی نیز در هفته های آینده آغاز می شود و شهروندان شاهد یک انقلاب عمرانی در تمام نقاط شهر خواهند بود.

شهردار الوند در پایان با اظهار امیدواری از اجرای به موقع این پروژه ها عنوان کرد: شهروندان عزیز لایق این هستند که خدمتگذارانشان با تمام توان کار عملیاتی و اجرایی را انجام داده و از شعار بپرهیزند و علی رغم مشکلات درآمدی در بخشهای مختلف از هیچ خدمتی فروگذاری نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی