پیام تسلیت یدا… لطفی شهردار و محمد رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

«بسم الله الرحمن الرحیم»

انّا لله و انّا الیه راجعون

بار دیگر 14 خرداد از راه رسید و دلهای جمیع ایرانیان در ماتم بزرگ مرد عرصه ی مبارزه و انقلاب به اندوه نشست. روزی که غروبش هیچگاه پایانی ندارد و خلاء وجود معمار بزرگ انقلاب همواره در عرصه دین و سیاست احساس می شود و اگر نبود جانشین خلفش حضرت آیت ا… خامنه ای (دامت برکاته) چگونه این ملت می توانست سنگینی این اندوه جانگداز را تحمل نماید.

امام خمینی(ره) اسطوره ای بود که تاریخ ایران مثل و مانند آن را هرگز به خود ندیده و نخواهد دید. مردی که عزت و شرفمندی ایران اسلامی از اهداف والایش بود و به همین مناسبت نقطه عطف حرکت انقلابی خود را در 15 خرداد سال 42 بنا نهاد و سلسله جبار پهلوی را سرنگون و حکومت مستضعفان را مستقر نمود. حکومتی که مبنا و معیارش تعهد و تخصص در بالاترین درجه ی خدمت قرار دارد و کارگزارانش به برکت حضور پرشور مردم در پای صندوقهای رأی انتخاب می شوند تا بدانند که چه وظیفه ی سنگینی در قبال این انقلاب و مردم دارند.

14 خرداد سالروز رحلت حضرت امام خمینی (رحمت ا… علیه) و سالروز قیام خونین 15 خرداد سال 42 را به همه شهروندان شریف و قدردان الوند و نصرت آباد تسلیت عرض می نماییم و با دعوت در حضور پر شور مراسم 14 و 15 خرداد ماه، از مردم شهیدپرور می خواهیم که ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای 15 خرداد برگ تأیید دیگری بر نظام مقدس جمهوری اسلامی بیفزایند.

یدا… لطفی شهردار الوند- محمد رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی