رفتار اجتماعی موجب کاهش و رفع معلولیت است. در بازدید آگشته شهردار الوند به طور سرزده از مدرسه استثنایی شهر الوند مطرح شد.

آگشته شهردار الوند به طور سرزده از تنها مدرسه استثنایی شهر الوند بازدید کرد در این بازدید ، شهردار الوند ضمن بیان یک مسئله ریاضی برای دانش آموزان پایه پنجم در پای تخته سیاه شد که آن دانش آموز به خوبی این مسئله را حل کرد.

آگشته شهردار الوند به طور سرزده از تنها مدرسه استثنایی شهر الوند بازدید کرد در این بازدید ، شهردار الوند یک مسئله ریاضی برای دانش آموزان پایه پنجم در پای تخته سیاه نوشت که یکی از دانش آموزان این مسئله را حل کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوند ، آگشته در گفتگوی کوتاهی در این بازدید خطاب به معلمان گفت کار شما بسیار ارزشمند است و این بچه ها مثل فرشتگانی هستند که خداوند به شما این نعمت را ارزانی کرده است.

در این بازدید که از شیفت صبح « پسرانه » این مدرسه انجام شد آگشته در بازدید از کلیه کلاسها ، از مدیر مدرسه خواست تا کمبودهای این مرکز آموزشی از جمله وسایل بازی و امکانات ورزشی را به شهرداری اعلام تا نسبت به تهیه آنها اقدام شود.

گفتنی است این مدرسه استثنایی در شیفت پسران حدود 30 دانش آموز در مقطع تحصیلی ابتدایی دارد. و براساس تکنولوژی های آموزش ، مهارت لازم به این دانش آموزان آموخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی