عسگری فرماندار شهرستان البرز در جریان بازدید از پروژه کمربندی شهر: با اجرای پروژه کمربندی و اتصال بلوار معلم به مقابل نیرو محرکه، یکی از نیازهای اساسی شهر برطرف می شود

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ رضا عسگری فرماندار شهرستان البرز در جریان بازدید از پروژه کمربندی غربی شهر با اظهار جمله فوق افزود: کمربندی شهر یکی از نیازهای اساسی شهر الوند است که از مدتها قبل می بایستی اجرا می شد ولی به علل گوناگون اجرایی نشده بود، لذا ضمن تقدیر و تشکر از آقای لطفی شهردار الوند به خاطر جسارت در اجرای این پروژه ی بزرگ امیدوارم شهروندان گرامی طعم شیرین این پروژه ها را به زودی حس کنند.

وی در ادامه خواستار مطالعه طرح جامع ترافیک شهری در الوند شد و افزود: شهردار الوند باید صرفه های اقتصادی اجرای این پروژه را برای شهروندان تشریح کرده و تمام تلاش مجموعه ی فرمانداری و مدیریت شهری نهایی شدن این پروژه هاظرف مدت 6 ماه آینده است.

یدا… لطفی شهردار الوند نیز در این بازدید ضمن تشریح جزییات پروژه به عدم وجود حتی یک نفر معارض در طول اجرای این پروژه اشاره کرد و گفت: با کلیه ی مالکین محترم این زمینها توافقات لازم انجام شده و خط پروژه نیز از انتهای بلوار معلم تا مقابل شرکت نیرو محرکه کشیده شده و مسیر پروژه تحویل پیمانکار(بنیاد مسکن انقلاب اسلامی) شده است.

وی با اشاره به احداث بوستان 30 هکتاری و بهسازی مسیر رودخانه یالیان، ایجاد آبنما و پلهای عبوری ویژه عابرین برای این بوستان که 10 هکتار آن مختص بانوان می باشد، گفت: زمین اسکیت، والیبال، بسکتبال و دوچرخه سواری در این محدوده دیده شده و انشاءا… این بوستان یکی از بزرگترین و مدرن ترین بوستان های کشور خواهد شد.

لطفی به ایجاد حدود یک و نیم هکتار دریاچه ی مصنوعی در این بوستان اشاره کرد و گفت: امیدوارم پروژه ی کمربندی و اتصال بلوار معلم به نیرومحرکه ظرف 6 ماه آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی در پایان ضمن اشاره به حاشیه سازی مناسب برای کمربندی شهر اجرای جاده سلامت را از پروژه های بعدی شهرداری عنوان کرد و افزود: حفظ سلامتی شهروندان یکی از مولفه های مورد نظر مدیریت شهری است که در حوزه پیشگیری از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد که امیدوارم با احداث جاده سلامت در امتداد پروژه کمربندی این هدف نیز میسر گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی