آگشته شهردار الوند: در جلسه مشترک شورای شهر ، شهرداری و نیروی انتظامی ما در انتظام بخش کالبدی شهر مثل یک سرباز در خدمت مردم هستیم

سرهنگ عباس رحمانی ، با اشاره به موقعیت فیزیکی شهر الوند گفت:من شهرالوند را یک شهر زیبا ، تمیز و دارای فضای سبز عالی دیدم . وی افزود من در خیلی جاها خدمت کرده ام ولی شهری به این تمیزی ندیده ام . و امیدوارم با تعامل یکدیگر در بحث امنیت نیز گامهای بلندی برای…

سرهنگ عباس رحمانی ، با اشاره به موقعیت فیزیکی شهر الوند گفت:من شهرالوند را یک شهر زیبا ، تمیز و دارای فضای سبز عالی دیدم . وی افزود من در خیلی جاها خدمت کرده ام ولی شهری به این تمیزی ندیده ام . و امیدوارم با تعامل یکدیگر در بحث امنیت نیز گامهای بلندی برای مردم عزیز برداریم.

سرهنگ عباسی با اشاره به مشکل ساختمان ستاد فرماندهی و کلانتریهای البرز و الوند افزود : امیدوارم با دید خوبی که اعضای شورای شهر و شهردار محترم دارند بتوانیم نسبت به این مهم اقدام نماییم.

آگشته شهردار الوند نیز در سخنانی ، ضمن تأکید براینکه ما نیز بعنوان یک سرباز در خدمت نظام و مردم هستیم و امیدواریم مشکل زمین اوقافی حل شده تا فکری اساسی برای ساختمان فرماندهی نیروی انتظامی بشود.

شهردار الوند همچنین گفت : کارما انتظام بخشی به فضای کالبدی و کار شما انتظام بخشی به فضای شهری و امنتیت شهری است و می بینیم که هردو به یکدیگر گره خورده اند.

آگشته ، خواستار ساماندهی خیابان یادگار امام (ره) در بحث ساماندهی دستفروشان و هدایت آنها به جنب دیوار مزار شهدا برای تأمین آسایش شهروندان شد و گفت : خیابان یادگار امام (ره) یکی از معضلات شهر الوند است که چند نفر از مالکین نسبت به تملک ملکشان با شهرداری اقدام نمی کنند. ولی شهرداری پیگیر است که این مشکل به زودی مرتفع شود.

علیپور ، رئیس شورای اسلامی شهر الوند نیز در سخنانی ضمن تبریک انتصاب سرهنگ رحمانی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان البرز افزود ؛ شورای شهر با تمام توان در خدمت نیروی انتظامی است و ما بر این عقیده ایم که تأمین امنیت ، توسعه پایدار را در پی خواهد داشت و ما خواستار توسعه پایدار و همه جانبه در شهر الوند هستیم .

سرهنگ رحمانی ، در پایان گفت : امنیت چیزی است که همه در آن سهم دارند و هر کس به سهم خود باید در امنیت جامعه نقش داشته باشد و ما امیدواریم نقص هایی که در قانون وجود دارد حل شود تا با مجرمین در حد و اندازه جرمهای متعددی که انجام می دهند برخورد قاطع شود ما خودمان را از مردم می دانیم و هرکاری که در نیروی انتظامی انجام می دهیم به مردم گزارش می دهیم و مردم باید در جریان کارهای ما قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی