بیانیه مشترک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر الوند به مناسبت روز جهانی قدس

یدا… لطفی شهردار و محمد رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند در بیانیه ی مشترکی از شهروندان شهر الوند و نصرت آباد برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛در این بیانیه آمده است:” یکی از یادگاران بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز جهانی قدس است که نشان از درایت و دوراندیشی آن امام همام دارد. روزی که با جمعه ی آخر ماه مبارک رمضان گره خورده است و خود نشان از جهادی بزرگ در راه خود سازی و ظلم ستیزی ملت مسلمان سراسر جهان دارد.

ظلم ستیزی در برابر ظالم نوین جهانی – که نماد آن رژیم فاسد و فاسق صهیونیستی اسرائیل است – همواره یکی از مولفه های اتحاد و انسجام مسلمانان سراسر جهان بوده است که تبلور این اتحاد و انزجار از ظلم در راهپیمایی روز جهانی قدس خود را نشان می دهد.

روزی که مسلمانان جهان در لبیک به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و جانشین خلفش حضرت آیت ا… خامنه ای (مدظله االعالی) با حضور در راهپیمایی روز قدس تنفر و انزجار خود را از رژیم غاصب و غیر قانونی صهیونیستی اسرائیل اعلام می کنند و پیمان می بندند تا محو کامل این رژیم دست از مبارزه و جهاد برندارند.

لذا ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران عزیز دراین ماه مبارک، از مردم شریف الوند و نصرت آباد دعوت می شود تا با حضور پر شور در راهپیمانی روز جهانی قدس هم ندا با مسلمانان جهان تصویری جاودانه و حماسی از خود بر جای گذارند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی