علی پور رئیس شورای اسلامی شهر الوند : مشکل جاده معروف به اداره گاز منتهی به کمال آباد با تعامل اداره گاز حل می شود

مشکل جاده معروف به اداره گاز حدفاصل اداره گاز تا کمال آباد و پیچ 90 درجه موجود با تعامل اداره گاز با شهرداری و شورا حل می شود. علی پور گفت : ما نماینده مردم هستیم و به همین دلیل می خواهیم این مشکل هر چه سریعتر حل شود .

ما نماینده مردم هستیم و به همین دلیل می خواهیم این مشکل هر چه سریعتر حل شود .

درجلسه ای که به منظور بررسی و حل مشکل جاده فوق با حضور حسن پور سرپرست فرمانداری ، ذوقی دادستان الوند ، آگشته شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند برگزار شد مشکلات موجود در خصوص جابجایی دیوار توسط اداره گاز و نصب علائم هشدار دهنده ، سرعت گیر و چراغ خطر تا حدودی مرتفع می شود.

ذوقی دادستان البرز در سخنانی ضمن تاکید بر حفظ جان انسانها و اولویت این کار بر سایر امور ادارات ، خواستار تعامل ادارات در رفع مشکلات اساسی مردم شد.

وی افزود بحث امنیت در ورودی و خروج شهرها یکی از مسایل مهم است که باید مدنظر مدیران محترم قرار بگیرد و با توجه به اینکه جاده کمال آباد و جاده جنب اداره گاز یکی از خروجیهای الوند است باید ایمن سازی شده تا ما شاهد مرگ و میر شهروندان عزیز در این جاده نباشیم.

مشکل دیوار در کمیسیون ماده 100 بررسی شده و احتمالاً حکم بر تخریب دیوار و عقب نشینی توسط اداره گاز صادر شود.

نجفی : مدیرکل اداره گاز استان نیز در این جلسه خواستار توجه به مشکلات احتمالی در خط لوله انتقال فشار قوی گاز و ایجاد تاسیسات گازی در کنار دیوار شد و گفت ما هم خواستار حل مشکلات با تعامل هستیم و هیچ مقاومتی هم برای حل این مشکل نداریم ولی همانگونه که می دانید عبور خط لوله فشار قوی در کنار این جاده از ضروریات توجه مسئولان محترم به این جاده و عدم عقب نشینی این دیوار می باشد ، لذا باید چاره ای دیگر در این خصوص اندیشیده شود.

آگشته شهردار الوند نیز در سخنانی بر تعامل همه جانبه با شهرداری در حل مشکل این جاده که متاسفانه شاهد از دست دادن شهروندان گرامی در این مکان هستیم شد وگفت: امیدوارم با نگاه خدمت رسانی به مردم و ارتقای کیفیت زندگی مردم و بهبود زندگی آنها ، تلاش کنیم.و با تشکیل این جلسه مشکلی از مردم حل شود و هرگونه کمکی که از سوی شهرداری در قبال عقب نشینی لازم باشد شهرداری انجام می دهد.

قدمی نایب رئیس شورای اسلامی نیز با اشاره به اینکه معتمدین و کشاورزان کوچار و کمال آباد هم خواستار توجه به مشکلات این جاده شده و با نامه هایی که نوشته اند مالکیت جاده را اداره می دانند ، و عبور و مرور از قدیم در آن انجام می شده است و ما امیدوارم که این مشکل حل شود.

گفتنی است ، مشکل پیچ 90 درجه در جاده معروف به اداره گاز که شهرصنعتی البرز را به کمال آباد پیوند می زند ، یکی از مشکلات اساسی راههای موجود در شهر الوند است که جان چندین نفر از شهروندان را گرفته است و علی رغم اینکه این موضوع ارتباط اساسی با شهرداری پیدا نمی کند ولی تمام ادارات مربوط جهت حل این مشکل پا پیش گذاشته اند و امید می رود که این مشکل به زودی حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی