آگشته شهردار الوند : تأمین امنیت یکی از نیازهای ضروری جوامع شهری است

امروزه تأمین امنیت یکی از نیازهای ضروری جوامع شهری بوده و نیروی انتظامی بعنوان تأمین کننده امنیت و مدیریت شهری است.

درجلسه ای که با حضور سردار جعفری نسب فرمانده نیروی انتظامی استان ، حسن پور سرپرست فرمانداری شهرستان البرز و علی پور رییس و دیگر اعضای شورای شهر الوند ، سرهنگ رحمانی فرمانده حوزه انتظامی شهرستان البرز ، سرهنگ قاسمی رئیس پلیس پیشگیری استان در محل دفتر آگشته شهردار الوند تشکیل شده بود سرهنگ جعفری نسب ، گفت : الحمدالله امروز در شهر الوند کارهای بسیار خوبی در عمران و آبادانی صورت گرفته و من اعتقاد دارم که همدلی و تفاهم ، شورا و شهرداری موجب سرعت در خدمت رسانی و اجرای پروژه های عمرانی شده است و به خاطر همین است که مردم شهر از عملکرد شما رضایت کامل دارند.

وی خواستار توجه شورا و شهرداری الوند در احداث یک ساختمان جهت استقرار واحدهای خدمت رسان نیروی انتظامی با هدف تسهیل در مراجعات مردمی و خدمت رسانی به موقع شد .

آگشته شهردار الوند در سخنانی گفت : خود شکوفایی و امنیت در جوامع شهری پیشرفته براساس مسایل روان شناسی در رده های اول و دوم قرار داشته و نیازهای جسمی از قبیل خوردن و نوشیدن و … در رده های آخر است ولی متاسفانه در کشورهای جهان سوم نیازهای ماو نگاه من به موضوعات و مسائل شهری نگاهی است که در پی آن اندیشه متعالی وجود دارد و امروزمی بینیم که این نگاه جواب داده و موفق هم بوده ایم.

امید رجبی عضو شورای اسلامی شهر الوند خواستار ، ایجاد واحد شماره گذاری و صدور گواهی نامه و گذرنامه در شهر الوند شد که با جواب مثبت فرمانده انتظامی استان مواجه شد.

گفتنی است احداث ساختمان اداری برای استقرار واحدهای خدمت رسان پلیس از قبیل ، پلیس راهور ، اماکن عمومی ، اطلاعات نیروی انتظامی ، حل مشکل زمین نیروی انتظامی ، درخواست استقرار واحد شماره گذاری صدور گواهینامه و گذرنامه در الوند از موضوعات مهمی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی