شهردار الوند در دیدار با فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان البرز: به خاطر خون شهدا باید وحدت و همدلی داشته باشیم

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند به دیدار فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان البرز رفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این دیدار که صبح روز چهارشنبه 6 مرداد ماه صورت گرفت، یدا… لطفی شهردار الوند با اشاره به پروژه های شهرداری بویژه پروژه ی کمربندی شمالی اظهار داشت: ظرف دوماه در خصوص پروژه ی دسترسی به نیرومحرکه و کمربندی شمالی تصمیم گرفته خواهد شد.

وی ضمن تأکید بر حفظ آرامش در جامعه تصریح کرد: در حالیکه مرزهای کشور نا امن است، ما نباید وارد جنگ نرم در داخل کشور شویم.

شهردار الوند افزود: از آنجاییکه بنده دارای گرایشهای سیاسی نیستم، نباید وارد اختلافات داخلی بشویم و لذا می بایست هر قدمی که در بحث عمرانی و حفظ امنیت جامعه بر میداریم برای رضای خدا باشد.

وی با اشاره به مشکلات مالی در شهرداری گفت: با توجه به اینکه کمک دولتی و اعتبارات بسیار کم است و مشکلات زیادی در این خصوص وجود دارد ولی باید به پاس احترام و اعتماد شهروندان وحدت و همدلی داشته باشیم.

شهردار الوند در ادامه افزود: به خاطر خون شهدا باید وحدت و همدلی داشته باشیم که با حفظ این همدلی، آسایش و امنیت نیز به دنبال آن خواهد آمد.

رفائی نژاد رئیس شورای اسلامی شهر الوند نیز در این دیدار عنوان کرد: آسایش و امنیت دو مولفه ای است که مردم در جامعه خواستار آنند لذا امیدواریم با تحول اساسی در مسائل ایمنی این خواسته تأمین گردد.

وی در خصوص فضاهای عمومی و پارکها اذعان داشت: مردم در اینگونه فضاها به دنبال آسایش می روند و لذا می بایست آرامش و آسایش آنها تأمین شود.

رئیس شورای اسلامی شهر الوند در پایان با تأکید بر تعامل دو طرفه ی نیروی انتظامی با مدیریت شهری گفت: کمک های مالی شهرداری الوند و شرکت شهر صنعتی البرز به نیروی انتظامی شهرستان البرز موجب پرداخت کلیه ی بدیهی های نیروی انتظامی شهرستان البرز شده است که امیدوارم این همکاری و تعامل دو سویه باشد.

سرهنگ خسروی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان البرز نیز در این دیدار ضمن اشاره به شایستگی ها و یکپارچگی شهروندان الوند گفت: مردم باید از فرصتی که خدا به ما داده احساس آرامش کنند و ما در برابر همه مردم سربازیم و به این عنوان افتخار می کنیم.

وی در پایان ضمن تأکید بر تأمین امنیت و آرامش مردم تصریح کرد: وظیفه ی ما حضور در کف خیابانها جهت تأمین امنیت و آسایش مردم است و از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم در خواست داریم در این خصوص به ما کمک کنند تا شاهد جامعه ای سالم از بعد عینی و روانی باشیم.

DSC_9510

????????????????????????????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی