دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند با دادستان جدید شهرستان البرز

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند با دادستان جدید شهرستان البرز دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ لطفی شهردار الوند به همراه رفائی نژاد رییس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت انتصاب محمود خانی به عنوان دادستان شهرستان البرز با حضور در ساختمان دادگستری با وی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار شهردار و رییس شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جلالی دادستان سابق شهرستان البرز، به محمود خانی دادستان جدید تبریک گفته و بر همدلی و همراهی مدیریت شهری و دادستانی در حل مسائل و مشکلات شهری تأکید کردند.

رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر با اشاره به مسایلی از قبیل زمینهای اوقافی و فاضلاب نصرت آباد گفت: امیدواریم مشکل زمینهای اوقافی شهر الوند با همکاری و مساعدت دادستانی حل و فصل گردد و فاضلاب ناحیه ی شهری نصرت آباد با وجود تلاش و همکاری شهردار و شورای اسلامی شهر الوند و شرکت آب و فاضلاب شهرستان البرز به نتیجه برسد.

لطفی شهردار الوند نیز در این دیدار اظهار امیدواری کرد: انشاءا… با همدلی و همراهی دادستان پرتوان بتوانیم از حل مشکلات فارغ آییم.

در ادامه محمود خانی دادستان شهرستان البرز ضمن تأکید بر جایگاه شهرداری به عنوان یک نهاد اجرایی که نیاز به حمایت قانونی دارد، تصریح کرد: شهرداری در سایه این حمایت ها باید در خصوص امور فرهنگی و ورزشی تلاش کند تا از این طریق شادابی و نشاط را بین مردم برقرار کند.

وی افزود: در بحث فرهنگی بویژه کتابخوانی نیز شهرداری باید ابزار نهادینه سازی را فراهم کند، به عنوان نمونه با برگزاری مسابقه کتابخوانی اسباب ارتقای سطح فرهنگ و کاهش جرم و جنایت را فراهم کند.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی