با حضور شهرداران و کارشناسان شهرداری های استان قزوین؛ کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات شهرداری ها در تالار شهر الوند برگزار شد

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات شهرداری ها با حضور شهرداران و کارشناسان شهرداری های استان قزوین و به منظور ارتقاء دانش و تبادل تجارب در تالار شهر الوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ در این کارگاه آموزشی که در روز یکشنبه 28 شهریور ماه برگزار شد، یدا… لطفی شهردار الوند هدف از برگزاری این دوره آموزشی را ارتقای دانش فنی و تبادل اطلاعات میان شهرداران عنوان کرد و افزود: برگزاری اینگونه دوره ها موجب بروز کردن دانسته های شهرداران و همچنین تبادل تجارب بین آنها جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می باشد.

وی با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات در شهرداریها بویژه در حوزه فنی و شهرسازی، افزود: در صدور پروانه ساخت می بایست روال قانونی و درست طی شود و مجوز ساخت به زمینهایی داده شود که مجوزات لازم را اخذ کرده باشند که طبیعتاً زمینهای قولنامه ای فاقد شرایط قانونی جهت اخذ مجوز می باشند.

شهردار الوند در پایان سخنان خود جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و همکاری با سازندگان قانونی را دو رویکرد مهم شهرداری الوند عنوان و اضافه کرد: برای رونق اقتصاد شهری و داشتن شهری آباد و پویا توجه به قوانین ساخت و ساز یک امر ضروری است.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی