سعید آگشته شهردار الوند در جمع کارکنان شهرداری به مناسبت دهه ی مبارک فجر حضور پر پارشما در انتخابات چشم دشمنان نظام را کور خواهد کرد.

آگشته شهردار الوند که در جمع کارکنان شهرداری و به مناسبت دهه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سخن می گفت با ابراز جمله ی فوق افزود:به گفته ی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)همین مردم پابرهنه بودند که نظام را پیروز کردند و الان هم با حضور در همهه برنامه ها پای اهداف انقلاب ایستاده اند.

شهردار الوند همچنین به بسیج کلیه امکانات دشمن از ابتدای به بار نشستن نظام اسلامی جهت سرکوبی و از بین بردن آن از جمله ،تحمیل 8 سال جنگ نابرابر بین یک کشور کوچک و چندین کشور دیگر،تحریمهای گوناگون اشاره کرد و گفت:امروز در جامعه ایران یک جریان انحراف دچار انحراف است و خواهان زیر سوال بردن اقدامات موثر و افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با حضور هوشمندانه رهبر معظم انقلاب که با یک سخنرانی همه برنامه های آنها را بر هم می زند،خوار و ذلیل هستند.

آگشته هم چنین به عدم فعالیت کارکنان شهرداری در خصوص تبلیغ انتخابات در ساعات اداری تاکید کرد و گفت:از شما درخواست می کنم که هر چه تلاش دارید در پربار برگزار شدن انتخابات صرف نمایید تا چشم دشمنان اسلام کور شود.

شهردار الوند در بخش دیگری از سخنان خود گفت:دشمنان ایران فکر نکنند که ایران مثل ویتنام،عراق یا افغانستان است و فکر حمله در سر داشتنه باشند بلکه با رهبری خردمندانه امام خامنه ای و برنامه ریزی دقیق و موثر ایشان تمام نقشه های دشمن نقش به آب شده و انقلاب را به دست صاحب آن یعنی آقا امام زمان امام زمان(عج) سپرده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *الزامی